Poradna

Rady a tipy

Dotaz

Luboš Bašta
03.08.2016
Dobrý den, je možné použít mísu M17 na starší remosku HUT? Průměr staré hliníkové misky je o jeden cm. větší. Tedy vnější 25 cm. Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz

Team Remoska
04.08.2016
to [Luboš Bašta]Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Remosce staršího typu s označením HUT můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu typ M17. Tato mísa je se starou Remoskou HUT kompatibilní, můžete ji tedy bez obav použít. Přejeme Vám hezký den.

Velikost

Zuzana Faltusova
31.07.2016
Dobry den Mam dotaz jestli se mi cele kure vejde do 2l remosky? Dekuji

Re: Velikost

Team Remoska
01.08.2016
to [Zuzana Faltusova] Dobrý den, paní Faltusová, pokud nebudete mít kuře příliš velké, pak je do elektrické pečicí mísy zn. Remoska® modelu R21 můžete umístit. Já osobně vkládám kuře do mísy rozpůlené, kůžička je potom rovnoměrně propečená ze všech stran. Přeji Vám hezký den.

rozměr stojanu

Jan Buřič
29.07.2016
Mám starý typ remosky 500, průměr 24, dno misky má průměr 21cm, mohu použít Stojan S21 C, aby nebyl malý, nebo velký, když prodáváte misky hodící se pro starší modely, tak by jste to mohli vyzkoušet. :-) Děkuji, Honza.

Re: rozměr stojanu

Team Remoska
01.08.2016
to [Jan Buřič] Dobrý den, pane Buřiči, stojánek S21C můžete použít i k míse M17 starého typu Remosky 500. Stojánek S21 C má průměr cca 22 cm. Pokud by jste měl zájem o drátěný stojánek s uchy, určený přímo k Vašemu modelu elektrické pečicí mísy Remoska 500, pak máme tyto stojánky ještě stále na skladu. V případě zájmu nás kontaktujte prosím na e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

remoska

Milan
26.07.2016
Dobrý den,opravujete starší typy remosek?Mám typ 500 s okénkem.Děkuji

Re: remoska

Team Remoska
27.07.2016
to [Milan] Dobrý den, MIlane, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska typ 500 se vyráběla v Českém Brodě. Naše servisní oddělení tyto Remosky opravuje, nicméně nemáme přívodní šňůru s keramickou koncovkou. Pokud si budete přát Remosku opravit, zašlete nám její víko na adresu našeho servisního oddělení: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm spolu s průvodním dopisem, ve kterém prosím popište předpokládanou závadu Remosky, uveďte do něj Vaši zpětnou adresu a číslo Vašeho mobilního telefonu. Opravené víko Vám zašleme zpět prostřednictvím České pošty na dobírku. Přejeme Vám hezký den.

náhradní teflonová nádoba

Krčilová Helena
25.07.2016
Potřebovala bych náhradní teflonovou nádobu k remosceTYP-R11originál,ve vaší nabídce náhradních dílů jsem jí nenašla.Děkuji

Re: náhradní teflonová nádoba

Team Remoska
26.07.2016
to [Krčilová Helena] Dobrý den, paní Krčilová, náhradní mísa k elektrické pečicí míse zn. Remoska® model R11 je standardně v nabídce našeho e-shopu. Naleznete ji pod označením M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. V současné době ji máme skladem, její cena je 760,- Kč včetně DPH a poštovného. Přejeme Vám hezký den.

Škrábanec

Helena
19.07.2016
Dobrý den. Stala se mi dnes taková nehoda, nešťastnou náhodou jsem udělala do mísy od Remosky příborovým nožem docela velký zářez. Mám Remosku ve variantě Gold Champagne a chci se zeptat, jestli by bylo možné (příp. kolik by to stálo), ji nějak opravit (znovu zastříknout či vyplnit rýhu). Jde mi o to, aby se do jídla neuvolňovaly nežádoucí látky. Děkuji za odpověď. Helena

Re: Škrábanec

Team Remoska
20.07.2016
to [Helena] Dobrý den, paní Heleno, děkujeme Vám za Váš dotaz. Je nám líto, ale opravy škrábanců nebo rýh na nepřilnavém povrchu zn. Teflon® nejsou možné, neprovádíme je. Mohu Vám však nabídnout mísu novou. Náhradní mísa pro elektrickou pečicí mísu zn. R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Select (2 l) v provedení Champagne Gold je za cenu 1 100,- Kč a náhradní mísa pro model R22 Remoska® GRAND Teflon® Select (4 l) v provedení Champagne Gold je za cenu 1 200,- Kč. Obě ceny jsou uvedeny včetně dopravy a DPH. Náhradní mísy v barevném provedení nemáme navedeny na našem e-shopu, Vaši případnou objednávku náhradní mísy můžete zaslat přímo na e-mailovou adresu: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

materiál

Petra
17.07.2016
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda plánujete vyrábět misky k remoskám také z jiných materiálů než je hliník a teflon, např. pouze z nerezu nebo hliník+keramický povrch. Děkuji za odpověď.

Re: materiál

Team Remoska
19.07.2016
to [Petra] Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za Váš dotaz. O změně materiálů, ze kterých vyrábíme naši elektrickou pečicí mísu zn. Remoska®, v současné době neuvažujeme. Hliník je velmi dobrý vodič tepla na rozdíl od nerezu. Pokud bychom vyráběli mísy z nerezové slitiny, pak bychom museli vkládat do pečicího víka spirály s mnohem vyšším příkonem. Tím by ztratila Remoska smysl jako úsporný spotřebič a navíc by byla dražší. Nerez je slitina, která obsahuje těžké kovy (např. nikl), které se při skladování určitého druhu potravin můžou uvolňovat. Teflon® na rozdíl od nerezu je stálý materiál. Životnost nepřilnavé vrstvy Teflon®, kterou používáme je 5x vyšší než keramika, která ztrácí své vlastnosti (nepřilnavost, lesk, odolnost proti poškrábání) a praská (mikrotrhlinky). Více na http://hobby.idnes.cz/keramicka-panev-0ia-/hobby-domov.aspx?c=A131014_145031_hobby-domov_bma . Přejeme Vám hezký den.

teflonová mísa

Markéta D.
16.07.2016
Dobrý den, mohu dávat teflonovou mísu z remosky do lednice? Děkuji.

Re: teflonová mísa

Team Remoska
18.07.2016
to [Markéta D.] Dobrý den, Markéto, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísu elektrické pečicí mísy zn. Remoska můžete® umístit do lednice. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Jana
15.07.2016
Dobry den, mam nove Remosku R22 Grand a v nekterych receptech ctu "v remosce zpenime na oleji cibuli". Jak to, prosim, lze provest, když misa remosky není urcena pro ohrev na sporaku?

Re: Dotaz

Team Remoska
18.07.2016
to [Jana] Dobrý den, Jano, na dno Remosky nalijete olej, přiklopíte víko Remosky. Po jeho zahřátí vložíte do mísy cibulku a tu necháte "zpěnit". Další varianta je ta, že cibulku osmažíte na sporáku na pánvičce a již osmaženou ji do Remosky pouze vložíte. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Naďa Mňatinohová
15.07.2016
Dobrý den, zakoupila jsem si Remosku R 21 Originál Teflon. Mám zájem o koupi nízké mísy k této remosce. Jaké číslo mísy je k této remosce.Děkuji Mňatinohová

Re: Dotaz

Team Remoska
18.07.2016
to [Naďa Mňatinohová ] Dobrý den, paní Mňatinohová,v případě, že jste si zakoupila naši elektrickou pečicí mísu zn. R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic, pak si objednejte model M21N Mísa s uchy nízká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Pokud jste si zakoupila model R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Select v barevném provedení Lavender Blue, Champagne Gold nebo Hot Chilli, pak označení nízké mísy pro tyto modely je M21N-TS s uvedením barvy Vaši elektrické pečicí mísy zn. Remoska®. Tyto náhradní mísy nemáme prozatím navedeny v nabídce našeho e-shopu. V tom případě zašlete prosím objednávku na e-mailovou adresu: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Mechanika Praha

Václav Říha
08.07.2016
Je prosím, Mechanika v Praze 3. na Žižkově vašim smluvním partnerem pro opravu vašich výrobků? Děkuji za odpověď, s pozdravem Václav Říha.

Re: Mechanika Praha

Team Remoska
11.07.2016
to [Václav Říha] Dobrý den, s žádným servisem nemáme uzavřenou smlouvu a záruční opravy provádíme jen u nás v podniku. Samozřejmě můžete k nám zaslat víko i na pozáruční opravu. Do Mechaniky v Praze zasíláme naše náhradní díly na základě jejich požadavku.

Dotaz

Pavlína
06.07.2016
Dobrý den, mám velmi starou, ale plne funkční Remosku Original typ 500, výrobce Český Brod odhaduji na rok 1986 plus mínus 2 roky. Potřebuji novou nádobu, bude tato vaše kompatibilní? Rozměrově s mojí asi souhlasi:okraj 24,5cm, vnitřní okraj 23,5cm. Materiál hliník. Děkuji za odpověď. Pavlína

Re: Dotaz

Team Remoska
07.07.2016
to [Pavlína ] Dobrý den, k modelu 500 si můžete zakoupit náhradní mísu hlubokou s označením M15 v hliníkovém provedení za cenu 460,- Kč nebo mísu M17 hlubokou s povrchovou úpravou Teflon(R) za cenu 760,- Kč. Uvedené ceny jsou včetně poštovného. Náhradní mísy je možné objednat na našem e-shopu nebo napsáním e-mailu na info@remoska.cz.

víko rms

Jan
06.07.2016
Mám prosím dotaz - na plechovém víku nad topným tělesem se mi dělají "fleky"; vypadá to jako prohřátý plech. Lze to nějak očistit? Na funkci to nemá vliv, je to estetická vada na kráse, jinak jsem s rms spokojen. Děkuji,

Re: víko rms

Team Remoska
07.07.2016
to [Jan] Dobrý den, nečistoty, o kterých píšete jsou zřejmě připečenou mastnotou. Tyto skvrny lze jednoduše odstranit pomocí přípravků na nerezové nádobí. Tyto přípravky můžete zakoupit v jakékoliv drogerii. Dbejte prosím na to, aby přípravky neobsahovaly abraziva, mohlo by dojít k poškrábání povrchu nerezového víka.

Kuchařka

Martin Košek
06.07.2016
Dobrý den, chtěl bych se dotázat, kdy bude možné Vaši knihu "Kuchařka" zakoupit ? Děkuji za odpověď. Košek

Re: Kuchařka

Team Remoska
07.07.2016
to [Martin Košek] Dobrý den, knižní podoba Kuchařky je nyní v tisku. Zakoupit si ji budete moci na podzim roku 2016. O možnostech zakoupení této knihy budeme zákazníky informovat na našich webových stránkách www.remoska.cz.

recepty ke ztažení

Zdenek Chorina
27.06.2016
dobrý den, chtěl bych se zeptat kde je méžné ztáhnout recepty. děkuji za odpověd. jinak jsem nad míru spokojený s remoskou :)

Re: recepty ke ztažení

Team Remoska
27.06.2016
to [Zdenek Chorina] Dobrý den, recepty naleznete na našich webových stránkách. V současné době dokončujeme knižní podobu Kuchařky, ve které najdou naši zákazníci mnoho nových i klasických receptů, které připraví v naší elektrické pečicí míse zn. Remoska®. Stažení receptů na našich webových stránkách momentálně není možné, stávající recepty doplňujeme recepty novými. Oprava bude provedena do konce tohoto týdne. Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísa

Adamová
26.06.2016
Dobrý den, prosím o sdělení, zda je možné objednat náhradní mísu nízkou k typu R 1202 v teflonovém provedení nebo je dostupná již pouze v hliníku. Děkuji za odpověď.

Re: náhradní mísa

Team Remoska
27.06.2016
to [Adamová] Dobrý den, paní Adamová, omlouváme se, ale momentálně nemáme mísu M14 nízkou pro GRAND Teflon® skladem a v nejbližší době se nebude vyrábět. Přejeme Vám hezký den.

remoska

Blanka Veselá
22.06.2016
Kdy budete prodávat velkou remosku se skleněným průzorem ve víku? Počkala bych si. Povrch Teflon Select je v remoskách výběrové barevné řady?

Re: remoska

Team Remoska
24.06.2016
to [Blanka Veselá] Dobrý den, paní Veselá, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na základě přání našich zákazníků jsme se rozhodli, že budeme vyrábět i model se sklem v pečicím víku. Výrobu bychom měli zahájit koncem roku. Kdy se ale tento nový model objeví v obchodním řetězcích Vám nyní nedokážeme blíže specifikovat. Přejeme Vám hezký den.

DOTAZ K REMOSCE

PETRA
18.06.2016
DOBRÝ DEN . MÁM VAŠI VELKOU TEFLONOVOU REMOSKU 4L.NEPOUŽÍVÁM JI- JSEM UŽ SAMA . DOTAZ JE : KDYŽ SI KOUPÍM MÍSU MENŠÍ 2 L BUDE VÍKO K NÍ FUNGOVAT? DĚKUJI ZA ČAS A ODPOVĚĎ

Re: DOTAZ K REMOSCE

Team Remoska
20.06.2016
to [PETRA] Dobrý den, paní Petro. Děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrické pečicí víko pro model R22 Remoska® GRAND Teflon® má větší průměr než elektrické pečicí víko pro model R21 Remoska® ORIGINAL Teflon®. Průměr mísy pro model R21 ORIGINAL je 22 cm, pro model R22 GRAND pak 29 cm. Elektrické pečicí víko z modelu GRAND nemůže tedy na míse ORIGINAL fungovat. Totéž platí, pokud doma máte dříve vyráběný model R12. Přejeme Vám hezký den.

silikonové formy

Lenka
16.06.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné používat v Remosce R22 silikonové formy, např na tartaletky či muffiny. Nebo jaké materiály mohu použít. Jinak je to výborná věc, jsem z ní naprosto nadšená. Děkuji za odpověď.

Re: silikonové formy

Team Remoska
17.06.2016
to [Lenka] Dobrý den, Lenko, do Remosky můžete bez problémů vložit silikonové formičky, keramické zapékací misky apod. Je však nutné počítat s delší dobou pečení. Mějte hezký den.

Víko

Michal
12.06.2016
Dobrý den, mám dva dotazy: 1) Je možné si koupit náhradní víko k nejnovějšímu modelu a pokud ano, za kolik? 2) Je možné v míse normálně vařit, tzn. postavit ji na plynový sporák a například zredukovat šťávu z masa? Díky

Re: Víko

Team Remoska
13.06.2016
to [Michal] Dobrý den, Michale, děkujeme Vám za Váš dotaz. Samostatné "náhradní" víko k novým modelům neprodáváme. Pokud Vám kupříkladu víko upadlo a poškodilo se, pracovníci našeho servisního oddělení Vám víko opraví a poškozené části vymění. V Návodu k použití je uvedeno, že mísa není určena k vaření na sporáku a varných deskách, mohlo by dojít k deformaci dna mísy.

Dà se kontrolovat teplota pr'i pečení

Pavel Foret
09.06.2016
Dobry' den, Zaji'má mē jestli se dá mēnit teplota ? Dēkuji Pavel Foret

Re: Dà se kontrolovat teplota pr'i pečení

Team Remoska
10.06.2016
to [Pavel Foret] Dobrý den, pane Forete, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa Remoska® zajišťuje při maximálním výkonu optimální podmínky (teplotu 160-180o C) pro pečení. Není tedy nutná regulace. Regulace je nutná u spotřebičů s mnohem vyšším příkonem (1 500 W a více) pro snížení výkonu a zajištění optimálních podmínek pro pečení. Při sepnutí regulace by teplota v míse klesla až k 70o C, chceme, aby Remoska® byla Remoskou a pekla skvěle, proto naše Remoska® regulaci nepotřebuje.

dotaz na opravu.

Jarmila Baránková
06.06.2016
Dobrý den,ráda by jsem se zeptala ,zda je možné starý typ remosky opravit..Mám vaši remosku 25 let a stále výborně funguje,nedám na ni doúustit !Dostala jsem na zahradu po rodičích druhou-starší typ bez okénka a vloni najednou přestala fungovat..kolega povídal,že je snad vevnitř něco spálené ? Je tedy možná nějaká oprava za solidní cenu ? děkuji za info. Baránková

Re: dotaz na opravu.

Team Remoska
07.06.2016
to [Jarmila Baránková] Dobrý den, paní Baránková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud nemá stará Remoska okénko ve víku, pak se jedná s největší pravděpodobností o typ HUT - první vyráběný typ Remosky. Tento typ se v naší společnosti Remoska s.r.o. nevyráběl, tento typ neopravujeme, nemáme na něj bohužel žádné náhradní díly. Přeji Vám hezký den.

sklo ve víku

Jaromír Šebela
30.05.2016
Dobrý den, chci se zeptat zda vyrábíte i typ remosky s proskleným víkem a napájecím kabelem odpojitelným od víka. Pokud ano, měl bych zájem, v opačném případě jste přišli o zákazníka. S pozdravem Jaromír Šebela

Re: sklo ve víku

Team Remoska
31.05.2016
to [Jaromír Šebela] Dobrý den, pane Šebelo, děkujeme Vám za Vaši zprávu. U nově vyráběných modelů elektrické pečicí mísy zn. REMOSKA® skleněný průzor není. Naši zákazníci ale píší, že jim skleněný průzor ve víku prostě chybí. Z toho důvodu zvažujeme v průběhu letošního roku obnovit výrobu elektrické pečicí mísy se skleněným průzorem ve víku. V nabídce tedy budou jak modely bez skleněného průzoru, tak i modely se skleněným průzorem. Bude tedy pouze na zákaznících samotných, jakou variantu elektrické pečicí mísy zn. Remoska® si zakoupí. Přejeme Vám hezký den.

M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic

Josef Burant
29.05.2016
Dobrý den, je uvedená mísa vhodná k pečícímu víku R-11? Děkuji.

Re: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic

Team Remoska
30.05.2016
to [Josef Burant] Dobrý den, pane Burante, Vámi zvolený typ mísy M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® je určen pro elektrickou pečicí mísu zn. R11 Remoska® ORIGINAL.

Mísa M21TS s uchy s Teflon_R_Select_ChampagneGold

Zdeněk Kříž
27.05.2016
Nabízíte možnost objednání pouze samotné předmětné mísy a za jakou cenu mísy, dopravného a balného? Prosím Vás o Vaší ochotu odpovědět na mou otázku, děkuji Vám, s pozdravem Zdeněk Kříž, v Lomnici nad Popelkou 27.5.2016

Re: Mísa M21TS s uchy s Teflon_R_Select_ChampagneGold

Team Remoska
27.05.2016
to [Zdeněk Kříž] Dobrý den, pane Kříži, děkujeme Vám za Váš dotaz. K elektrické pečicí míse zn. Remoska® - modelu R22TS Remoska® GRAND Teflon® Select Champagne Gold si můžete na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz objednat tyto náhradní mísy: Mísu M22-TS Champagne Gold - mísa s uchy hluboká nebo mísu M22N-TS Champagne Gold - mísa s uchy nízká. Cena za mísu je á 1 200,- Kč. Cena je včetně poštovného a DPH.

M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic

Ivana Hudcová
26.05.2016
Uváděné průměry nádoby odpovídají rozměru dna?

Re: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic

Team Remoska
27.05.2016
to [Ivana Hudcová] Dobrý den, paní Hudcová, námi uváděný průměr je horní průměr mísy (ne dna).

remoska s hliníkovou mísou

Pavlína
25.05.2016
Hezký den, prosím o informaci, zda si lze u Vás objednat novou remosku s hliníkovou mísou? Děkuji za odpověď.

Re: remoska s hliníkovou mísou

Team Remoska
26.05.2016
to [Pavlína] Dobrý den, novou elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® s mísou v hliníkovém provedení bez povrchové úpravy zn. Teflon® si můžete objednat na naší e-mailové adrese info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Náhradní mísa

Lenka Brabencová
19.05.2016
Dobrý den, mám starou remosku typu HUT 2 a potřebovala bych si k ní objednat hlubokou hliníkovou mísu. Ale na vašem e-shopu jsem našla jenom nízkou a ani nevím jaký typ bych si měla objednat. Mohli by jste mi poradit? Předem děkuji za odpověď. Brabencová Lenka

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
20.05.2016
to [Lenka Brabencová] Dobrý den, paní Brabencová, na našem e-shopu si můžete objednat náhradní mísu M17 - mísa hluboká ORIGINAL Teflon®. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Hana Špásová
16.05.2016
Lze dokoupit k remosce R22TS Grand také náhradní hliníkovou nízkou mísu? V nabídce uvádíte hliníkové mísy s průměrem 24 a 32 cm, kdežto u R22TS Grand uvádíte průměr 29 cm.

Re: dotaz

Team Remoska
18.05.2016
to [Hana Špásová] Dobrý den, paní Špásová, děkujeme Vám za Váš dotaz. K modelu R22TS Remoska® GRAND Teflon® Select náhradní mísy hliníkové nemáme běžně na našem e-shopu skladem. Zašlete prosím Vaši objednávku na nízkou hliníkovou mísu k modelu R22TS na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz. Mísu Vám zašleme. Přejeme hezký zbytek dne.

Nahradni misa

Katerina Lhotkova
12.05.2016
Rada bych resnila predchozi dotaz, mela jsem na mysli typy mis M11 a M13 - hluboke misy pro Grand - zda jsou vhodne pro stary typ remosky II S ? Děkuji, K. LHOTKOVÁ.

Re: Nahradni misa

Team Remoska
13.05.2016
to [Katerina Lhotkova] Dobrý den, paní Lhotková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Vámi zvolené mísy jsou vhodné pro starý typ elektrické pečicí mísy Remoska® II S GRAND. Náhradní mísa M11 mísa hluboká GRAND hliníková je momentálně skladem a M13 mísa hluboká GRAND Teflon® má dostupnost 3 týdny a více - tuto mísu právě vyrábíme. Mísy můžete objednat prostřednictvím našeho e-shopu, telefonicky na čísle 556 802 601 nebo na e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách