Poradna

Rady a tipy

rozměry

Yvona Eisenwortová
12.12.2016
Dobrý den, máme vaši remosku, ale starší (6 a více let starou) a nevíme zda bude úplně dobře sedět výše uvedená mísa, když změříme průměr úplně tam kde nasedá víko pak je to těch 24 cm, výška 9 cm, výška ozubu 2 cm, prosím mohli byste být tak laskaví a poslat nám více kót k míse. S díky a pozdravy Yvona Eisenwortová

Re: rozměry

Team Remoska
13.12.2016
to [Yvona Eisenwortová] Dobrý den, paní Eisenwortová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel jste neuvedla jaký model elektrické pečicí mísy Remoska® vlastníte. Dle rozměru mísy by to měla být Remoska® ORIGINAL R1102. Pro tuto Remosku Vám můžeme nabídnout tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® za cenu 790,- Kč nebo M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliník 460,- Kč. Mísa M15 je momentálně vyprodána a její výroba je naplánována na polovinu ledna příštího roku. Mísa M17 je právě ve výrobě a během zítřejšího dne bychom ji měli naskladnit na e-shop. Objednávku můžete provést na našem e-shopu, nebo e-mailem na adrese: info@remoska.cz popř. telefonicky na čísle: 556 802 601.

Remoska

Peter
09.12.2016
Dobry den.Chcem si kupit remosku a neviem sa rozhodnut ktoru.Rozmyslam nad tymito dvomi:Remoska r22 grand alebo r21 original.Aky je medzi nimi rozdiel v peceni a ktoru by ste mi doporucili ?

Re: Remoska

Team Remoska
12.12.2016
to [Peter ] Dobrý den,Peter, děkujeme Vám za Váš dotaz. Obávám se, že Vám neporadíme :-). Při výběru Remosky bychom doporučovali vycházet z počtu členů Vaší domácnosti - podle toho bychom volili mezi modelem R21 ORIGINAL (o užitném objemu 2l - 2 a více porcí) nebo modelem R22 GRAND (o užitném objemu 4l - 4 a více porcí). Nyní můžete také volit mezi Remoskou s okénkem v pečicím víku nebo bez něj. Pokud se rozhodnete pro jakýkoliv model, určitě budete s naší elektrickou pečicí mísou zn. Remoska® spokojen a stane se Vaší věrnou pomocnicí ve Vaší kuchyni. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Jiří
07.12.2016
Dobrý den,moc děkuji za vyřízení dotazu na loupání víka u Remosky,udělali jste nám radost.. Hezký den přejeme

Re: Remoska

Team Remoska
08.12.2016
to [Jiří] Dobrý den, pane Jiří, děkujeme Vám za zpětnou reakci. Můžete se podívat dnes na naše Aktuality, popř. na naše FB stránky: https://www.facebook.com/REMOSKA-227439793989093/ kde jsme vložili i několik fotografií s připečenými nečistotami na spodním víku.

loupe se teflon

Jiří
04.12.2016
Dobrý den,mám dotaz - máme novou Remosku R22 asi 14 dní a ze spoda víka se nejprve udělali malé puchýře a záhy se vydrolil celý povrch víka...můžete mi prosím poradit co s tím? Měl jsem za to,že teflon je pružný a nedrolí se - to se mi stalo u pánve s teflonem,ale zde u Remosky se to drolilo jak uhlí ...děkuji předem za odpoveď ...

Re: loupe se teflon

Team Remoska
05.12.2016
to [Jiří] Děkujeme Vám za Váš dotaz. Mohu Vás, pane Jiří, ujistit, že se zcela jistě NEJEDNÁ ODLUPUJÍCÍ SE NEPŘILNAVOU VRSTVU zn. Teflon®. Jedná o nečistoty, mastnoty, které se usazují na spodním víku. Spodní víko je nutné po každém pečení setřít vlhkou houbičkou nebo hadříkem. Je také nutné, čistit šrouby, aby nebyly zaslepeny nečistotami a byly stále průchozí! Usazeniny, černé nečistoty na spodním víku jsou pouze zaschlými výpary a usazeninami z některých tepelně upravovaných pokrmů. Vysledovali jsme, že záleží např. na kvalitě masa, které se v naší elektrické pečící míse Remoska® tepelně upravuje. Pokud obsahuje maso více vody a zákazník při pečení maso více podlije, pak je vody v elektrické pečicí míse až příliš a ta se pak s různými částečkami potravin odpařuje z připravovaného pokrmu a vše se zachycuje právě na spodním víku. Víko elektrické pečící mísy Remoska® má teplotu cca 200 st. C, pára s částečkami na víku zaschne a tvoří se tak „usazeniny, nečistoty“. Tyto nečistoty lze bez problémů po vychladnutí víka setřít vlhkou houbičkou. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Miloslav Bečvář
02.12.2016
Dobrý den, mohu se zeptat kolik stojí výměna šnůry u Remosky se sklíčkem uprostřed?.Pokoušel jsem se o to ale při rozebrání jsem zjistil že jsou některé kroužky prasklé a nemohl jsem přijít na to jak rozebrat držadlo abych jej nepoškodil a stejně v ní chrastí po zatřepání.Proto ji radši pošlu do vašeho servisu i k celkové prohlídce a opravě.Jenom mi napište v čem vám víko většinou lidé posílají,vždyt krabice by musela být veliká a jenom tak to zabalit, to může být přepravou poškozeno?Děkuji vám.B.

Re: dotaz

Team Remoska
02.12.2016
to [Miloslav Bečvář] Dobrý den, pane Bečváři, stejný dotaz jste nám zaslal i na naši e-mailovou adresu a my jsme Vám na něj již odpověděli. Přejeme Vám hezký den.

objednávka

Zajícová
01.12.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Chi koupit remosku k Vánocům jako vánoční dárek. Garantujete možnost vrácení zboží i po Vánocích? Bojím se, aby dárek nakonec nebyl nevhodný nebo aby se naopak nesešli stejné dárky 2. Pokud bych zboží objednala už teď a dorazilo rychle, tak bych se potom nevešla do 14denní lhůty na vrácení zboží. Děkuji za odpověď.

Re: objednávka

Team Remoska
01.12.2016
to [Zajícová] Dobrý den, paní Zajícová, děkujeme Vám za Váš dotaz. V případě, že byste chtěla Remosku (jako nevhodný dárek) vrátit po vánocích, pak by musel být v datumu odeslání balíku zpět na naši adresu ještě uveden rok 2016. To znamená, že byste musela podat balík v době od 27. do 30. 12. 2016. Přeji Vám hezký den.

gemoska

Vladimír
30.11.2016
Dobrý den jaký je pozdíl mazi GRAND TEFLON a ORIGINAL Teflon® Classic. Jde mi o to, který je kvalitnější. Děkuji

Re: gemoska

Team Remoska
01.12.2016
to [Vladimír] Dobrý den, pane Vladimíre. Děkujeme Vám za Váš dotaz; obáváme se však, že je nesprávně položen. V současné době si můžete na našich stránkách vybrat ze dvou velikostních modelů - model ORIGINAL o užitném objemu 2 l na přípravu 2 a více porcí a model GRAND o užitném objemu 4 l na přípravu 4 a více porcí. Remosky jsou povrchově ošetřeny nepřilnavým povrchem zn. Teflon®. Remoska s dvouvrstvým nepřilnavým povrchem zn, Teflon® Classic je v černo-stříbrném provedení. Barevné Remosky v limitované sérii v provedení Lavender Blue, Hot Chilli a Chapmpagne Gold jsou povrchově ošetřeny vícevrstvou nepřilnavou povrchovou vrstvou Teflon® Select. Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace, pane Vladimíre, pak nás, prosím, kontaktujte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Remoska®GRAND Teflon® Select

Míla
30.11.2016
Dobrý den! Tuto remosku zatím nevlasním, ale ptám se proto, že u některých nepřilnavých povrchů se píše, že lehké narušení nevadí, až pokud by se jednalo o hlubší rýhy. Ráda bych tedy věděla, jak je to u této barevné vrstvy. Časem jistě k nějakému opotřebení dochází, tak mě zajímá, kdy už je třeba nádobu vyměnit. Děkuji za odpověď!

Re: Remoska®GRAND Teflon® Select

Team Remoska
30.11.2016
to [Míla] Dobrý den, Mílo, není „teflon“ jako Teflon® Naše firma používá nepřilnavý povrchový materiál značky Teflon® Classic a Teflon® Select od firmy DuPont - nyní CHEMOURS, která vyrábí jeden z nejkvalitnějších nepřilnavých povrchů na světě. Výrobky se zárukou kvality jsou označeny nálepkou DuPont(TM)Teflon®. Více o nepřilanvém povrchu z. Teflon® - o výrobě, zásadách bezpečného používání, mýtech a faktech si můžete přečíst na oficiálních stránkách výrobce: http://www2.dupont.com/Teflon/en_US/products/safety/cookware_safety.html Pokud by byl vlivem mechanického působení (vryp nožem) poškozen nepřilnavý povrch zn. Teflon® tak, že by prosvítal hliníkový pelech,pak bychom doporučili mísu vyměnit. Tzv. "otlak" od vařečky není důvodem k výměně mísy. Přejeme Vám hezký den.

Topná víka s průzorem a bez skla

Zdeněk K.
27.11.2016
Současné nové typy Remosek s okénkem mají shodný topný výkon ve watech, jako Remosky bez skla ve víku? Domníval jsem se, že odstraněním skleněného průzoru z víka - u Remosek uvedených na trh v roce 2013, jste zamezili tepelným ztrátám, dosáhli rovnoměrného propečení pokrmu a mohli proto snížit spotřebu Remosek. Očekával jsem, že u Remosek se sklem ve víku, které jste nyní uvedli na trh pro ty zákazníky, kteří je žádají, bude použito výkonnější topné těleso. Překvapilo mne, že topná tělesa zůstala shodná? Prosím Vás o Vaší ochotu porovnat oba typy topných vík v těchto parametrech: _tepelné ztráty, rovnoměrnost rozložení teploty a její výše uvnitř mísy: a/ víko bez skla_? b/ víko se sklem_? Děkuji Vám, s pozdravem Zdeněk K.

Re: Topná víka s průzorem a bez skla

Team Remoska
30.11.2016
to [Zdeněk K.] Dobrý den, Zdeňku, děkujeme Vám za Váš dotaz. U modelu se sklem v topném víku byly prováděny důkladné testy na tepelné ztráty. Tyto tepelné ztráty, způsobené přidáním skla do topného víka, jsou tak minimální, že nemusel být zvýšen příkon topného tělesa. U topného víka se sklem může dojít v prostoru pod sklem k odchylce v rozložení teploty, čímž může docházet k ne zcela stejnému propečení jako u stěn mísy. Z vlastních zkušeností však jsou tyto rozdíly opět minimální. Přejeme Vám hezký den.

výkon

Lukáš
26.11.2016
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč novější typy remosek mají nižší výkon, než její předchůdci? Děkuji

Re: výkon

Team Remoska
28.11.2016
to [Lukáš] Dobrý den, Lukáši, děkujeme Vám za Váš dotaz. U nových modelů elektrické pečicí mísy zn. Remoska® jsou při maximálním výkonu zajištěny optimální podmínky pro pečení tj. 160-180°C i při sníženém příkonu - oproti dříve vyráběným modelům. Příkon jsme mohli snížit díky tomu, že jsme zesílili tloušťka plechu mísy na 2 až 2,5 mm. U dříve vyráběných modelů byla tato tloušťka pouze 1,4 až 1,6 mm. Rovněž tak u nových modelů dochází díky změně konstrukce k lepšímu přenosu tepla z pečicího víka na dno mísy. Přejeme Vám hezký den.

Hliníková mísa

J. Marková
26.11.2016
Dobrý den. Dá se k typu R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic koupit hliníková mísa bez teflonové úpravy? Děkuji za odpověď.

Re: Hliníková mísa

Team Remoska
28.11.2016
to [J. Marková] Dobrý den, paní Marková, děkujeme Vám za Váš dotaz. K modelu R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic Vám můžeme hliníkovou mísu vyrobit. Objednejte prosím tuto mísu na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Remoska®GRAND Teflon® Select

Míla
26.11.2016
Dobrý den! Jak zdraví škodlivé je narušení této barevné vrstvy? Děkuji za odpověď!

Re: Remoska®GRAND Teflon® Select

Team Remoska
29.11.2016
to [Míla] Dobrý den, paní Mílo, děkujeme Vám za Váš dotaz. O jaké narušení se prosím jedná? Jedná se o mechanické poškození nepřilnavého povrchu? Můžete nám zaslat např. fotografie narušení nepřilnavého povrchu Teflon® Select na naši e-mailovou adresu: info@remoska.cz. Děkujeme Vám a přejeme Vám hezký den.

bábovkový střed do remosky

Radka Kopecká
26.11.2016
Dobrý den, ráda bych zjistila, zda je k dostání tzv. "bábovkový střed " do remosky. Děkuji, Kopecká

Re: bábovkový střed do remosky

Team Remoska
28.11.2016
to [Radka Kopecká] Dobrý den, paní Kopecká, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete zakoupit STŘEDOVÝ KUŽEL pro pečení bábovky, popř. si jej objednejte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Přejeme Vám hezký den.

s okýnkem nebo bez

Helena
25.11.2016
Dobrý den, budu si objednávat svoji první remosku a nevím, zda mám zvolit s okýnkem nebo bez. Můžete mně poradit, prosím? Někde jsem slyšela, že pokud má okýnko, tak prostředek není dopečený. Je to možné?

Re: s okýnkem nebo bez

Team Remoska
30.11.2016
to [Helena] Hezký den Heleno, děkujeme Vám za Váš dotaz. Odpovědi na Váš dotaz naleznete u dotazu paní Lucie z 15. 11. 2016 a také u pana Zdeňka z 27. 11. 2016. Přejeme Vám hezký den.

Platba předem, dárek

Iveta Zatloukalová
24.11.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné remosku objednat, zaplatit a poslat na jinou adresu jako dárek? Děkuji za odpověď Zatloukalová

Re: Platba předem, dárek

Team Remoska
25.11.2016
to [Iveta Zatloukalová] Dobrý den, paní Zatloukalová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud chcete zaslat naší elektrickou pečicí mísu zn. Remoska® jako dárek, pak tuto skutečnost uveďte prosím do objednávky. Vystavíme Vám zálohovou fakturu a po uhrazení částky Remosku zašleme na adresu doručení. Objednávku můžete provést přímo na našem e-shopu popř. e-mailem na adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Mísa

Petra Malkusová
22.11.2016
Dobrý večer. Je možné objednat teflonovou mísu k remosce o průměru 32cm? Pátrala jsem,ale tuto velikost již nikde sehnat nemohu. Děkuji

Re: Mísa

Team Remoska
24.11.2016
to [Petra Malkusová] Dobrý den, paní Malkusová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísy k dříve vyráběným modelům můžete objednat na našem e-shopu popř. na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Vámi poptávaná míse je M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic a její cena je 855,- Kč. V ceně je již zahrnuto DPH a doprava. Přejeme Vám hezký den.

teplota v remosce

CORNELIE
15.11.2016
Dobry den ! Zajimalo by mne jaka teplota vznika pri peceni v remosce ?

Re: teplota v remosce

Team Remoska
22.11.2016
to [CORNELIE] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. V elektrické pečicí míse zn. Remoska® vzniká teplota ideální pro pečení - 160 až 180 stupňů Celsia. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz na víko se sklem

Lucie
15.11.2016
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Chtěla bych si koupit Remosku a vůbec nevím jakou. Tohle bude naše první. Nemůžu se rozhodnout zda-li si koupit tu s průzorem či bez něj.Už jsem toho přečetla tolik, ale i tak se nemohu rozhodnout. Prosím Vás tedy o radu. :-) děkuji

Re: Dotaz na víko se sklem

Team Remoska
22.11.2016
to [Lucie] Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za Váš dotaz. Obávám se, že Vám neporadíme :-). Při výběru Remosky bych doporučovali vycházet z počtu členů Vaší domácnosti - podle toho bychom volili mezi modelem R21 ORIGINAL (o užitném objemu 2l - 2 a více porcí) nebo modelem R22 GRAND (o užitném objemu 4l - 4 a více porcí). Nový model s okénkem v pečicím víku jsme začali vyrábět proto, že si jej naši zákazníci přáli. Proto je pouze na nich, pro který model se nyní rozhodnou - zda s okénkem nebo bez něj. Pokud se rozhodnete pro jakýkoliv model, určitě budete s naší elektrickou pečicí mísou zn. Remoska® spokojená a stane se Vaší věrnou pomocnicí ve Vaší kuchyni. Přejeme Vám hezký den.

Je nízká mísa ke koupi v PRaze

Robert Drozda
11.11.2016
Dobrý den, mohu někde v Praze v kamenném obchodě koupit samostatnou nízkou mísu k remosce Grand Teflon Classic? Děkuji

Re: Je nízká mísa ke koupi v PRaze

Team Remoska
11.11.2016
to [Robert Drozda] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel, nízké mísy můžete objednat pouze na našem e-shopu popř. e-mailem na adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Remoska Grand R 1202 Teflon®

Lucie Radová
10.11.2016
Hezký dobrý den, ráda bych se zeptala zda tato mísa - M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic bude pasovat k remosce Remoska Grand R 1202 Teflon®. Předem děkuji za odpověď a zdravím, Lucie Radová

Re: Remoska Grand R 1202 Teflon®

Team Remoska
11.11.2016
to [Lucie Radová]Dobrý den, paní Radová, děkujeme za Váš dotaz. Ano, náhradní mísa M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic je kompatibilní s modelem elektrické pečicí mísy Remoska Grand R 1202 Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

remoska

Jana Vales
07.11.2016
Dobrý večer vážené Dámy a pánové,měla bych skrpmný dotaz Zasíláte také Váš výrobek do německé spolkové republiky? Nebo,kde bych jí zde mohla /výrobek český/ v Mnichově zakoupit? Děkuji Vám za odpověd. Přeji krásný večer a krásné dny.Vales Jana

Re: remoska

Team Remoska
08.11.2016
to [Jana Vales] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Naše výrobky zasíláme i do zahraničí. Zkontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

cena

Dohnal
07.11.2016
Dobrý den, jaká je cena nízké a vysoké mísy průměr 22cm bez teflonové povrchové úpravy? děkuji

Re: cena

Team Remoska
07.11.2016
to [Dohnal] Dobrý den, pane Dohnale, kontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Z Vašeho dotazu není zřejmé, o jaký typ náhradní mísy máte zájem. Děkujeme a přejeme hezký den.

barva

Vendula Hrubá
04.11.2016
Dobrý den, budete mít remosku s okénkem i v jiných barevných variantách?

Re: barva

Team Remoska
07.11.2016
to [Vendula Hrubá] Dobrý den, paní Hrubá, děkujeme Vám za Váš dotaz. Model s okénkem v pečicím víku se bude vyrábět pouze v barevném provedení Champagne Gold. Přejeme Vám hezký den.

sklo

kafková renata
03.11.2016
Dobrý den, vlastním úplně starou malou remosku (60. léta?), ve které mi popraskalo sklo ve víku. Chci se zeptat, jestli je možné ji opravit a jak by to vyšlo finančně, nebo pořídit remosku novou? Děkuji předem za odpověď. R. Kafková

Re: sklo

Team Remoska
07.11.2016
to [kafková renata] Dobrý den, paní Kafková, kontaktujte se s námi, prosím, na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz, z Vašeho dotazu není zřejmé o jaký model elektrické pečicí mísy zn. Remoska® se jedná. Děkujeme a přejeme Vám hezký den.

dotaz

jan soška
02.11.2016
mám Remosku Originál Typ 500 a potřebují el.zástrčku na šňůru (přívodní kábel) nebo dalo by se to nějak předělat?Děkují za odpověď.

Re: dotaz

Team Remoska
07.11.2016
to [jan soška] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Tento typ se v naší společnosti Remoska s.r.o. nevyráběl a bohužel na něj nemáme přívodní kabel s keramickou koncovkou; ten v minulosti nabízely na internetu některé elektro servery nebo elektroopravny. Přejeme Vám hezký den.

cena

Jana Koutníková
31.10.2016
Dobrý den, ráda bych se zeptala na cenu výrobku. Našla jsem různé prodejce, kde nabízí Váš výrobek R21 za 2241,-Kč /TSBohemia/. Nerozumím tomu, že je cena tak odlišná od Vaší ceny, když bych výrobek kupovala přímo od výrobce? Děkuji Jana

Re: cena

Team Remoska
01.11.2016
to [Jana Koutníková] Dobrý den, paní Koutníková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ceny, které jsou uvedeny na našem e-shopu, jsou cenami doporučenými. Někteří obchodníci prodávají výrobky v akcích a námi doporučené ceny nedodržují. Pokud si zakoupíte model R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic a model R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic na našem e-shopu, pak od nás obdržíte Knihu receptů v ceně 299,- Kč ZDARMA.

Rozdil R22 F a R 21F?

Jan Tesáček
30.10.2016
Dobry den, jaky je rozdil mezi R21 F a R22F? Podle informaci na vasich strankach se asi jedna o stejny produkt a nebo je tam chyba ... S pozdravem Jan Tesacek

Re: Rozdil R22 F a R 21F?

Team Remoska
31.10.2016
to [Jan Tesáček] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Omlouváme se, ale při vkládání nových modelů na náš e-shop kolega ponechal omylem u modelu R22 F Remoska® GRAND Teflon® Classic technické parametry modelu R21 F Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic. Nyní je již vše v pořádku. Děkujeme za upozornění a přejeme Vám hezký den.

Nový typ Remosky se sklíčkem ve víku

Zdeněk
24.10.2016
Vaše odpověď na předešlé dva dotazy: Elektrická pečicí mísa Remoska® se sklíčkem ve víku bude dodávána na trh prostřednictvím našeho obchodního partnera. Má otázka: To znamená, že předmětný nový model nebude možné objednat u Vás v E-shopu? Děkuji Vám za odpověď, s pozdravem Zdeněk

Re: Nový typ Remosky se sklíčkem ve víku

Team Remoska
26.10.2016
to [Zdeněk] Dobrý den, Zdeňku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu bude možné také Remosku s okénkem objednat. Nicméně v tuto chvíli Vám nejsme schopni blíže upřesnit termín, kdy budou Remosky s okénkem na náš e-shop navedeny. Děkujeme za pochopení.

Průhledné víko

Ivana
24.10.2016
Dobrý den, také by mě zajímalo, jak to vypadá s výrobou a uvedením na trh. Bude remoska s průhledným víkem k mání do vánoc?Děkuji za odpověď

Re: Průhledné víko

Team Remoska
24.10.2016
to [Ivana] Dobrý den, paní Ivano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa Remoska® se sklíčkem ve víku bude dodávána na trh prostřednictvím našeho obchodního partnera, proto nejsme schopni blíže upřesnit termín zahájení prodeje tohoto modelu. Předpokládáme však, že by se měl objevit na trhu ještě před vánoci; tuto informaci Vám ale nemůžeme garantovat.

víko s průzorem

Zbyněk Michálek
23.10.2016
Dobrý den, můžu se zeptat, kdy (a zda) bude v nabídce víko s průzorem? Jednu nebo dvě remosky bych si chtěl koupit, ale stále čekám na slibované staronové víko… Děkuji, Zbyněk Michálek

Re: víko s průzorem

Team Remoska
24.10.2016
to [Zbyněk Michálek] Dobrý den, pane Michálku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa Remoska® se sklíčkem ve víku bude dodávána na trh prostřednictvím našeho obchodního partnera, proto nejsme schopni blíže upřesnit termín zahájení prodeje tohoto modelu. Předpokládáme však, že by se měl objevit na trhu ještě před vánoci; tuto informaci Vám ale nemůžeme garantovat.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách