Poradna

Rady a tipy

Elektricky kabel

Jana
29.04.2017
Dobry den, prosim Vas, da sa kupit elektricky kabel k remoske, ktora sa vyrabala v 80. rokoch? Bol odnimatelny od vika. Potrebovala by som novy. Prip. kde v Prahe sa da kupit? Alebo prosim o kontakt, kam sa obratit. Nechcem kupovat nieco na internete, nahodou to nebude sediet alebo nebude bezpecny..... Dakujem za odpoved.

oloupané víko remosky

Hana
23.04.2017
Dobrý den, postupně se mi olupuje spodní černá vrstva víka remosky, a to až tak, že víko v místě oloupání změnilo barvu na modrou, místy až stříbrnou. O olupovaní nečistot (jak píšete na podobný dotaz panu Jiřímu) určitě nejde. Navíc mám otřesný zážitek s tím, že do půl hodiny po použití remosky mi uhynul papoušek - korela, kterou jsem hlídala sousedům a na veterině mi řekli, že se otrávil výpary z teflonu. Můj dotaz tedy zní, zda je spodní strana víka remosky potažena teflonovou vrstvou a pokud ano, kdo je schopen mi říct/posoudit, zda není poškozená a nehrozí nebezpečí úniku zdraví nebezpečných látek jak do jídla, tak do vzduchu, který při vaření dýchám. Má Vaše firma nějaké oddělení, kde jsou schopni bezpečnost používané remosky vyhodnotit? Děkuji za odpověď.

Re: oloupané víko remosky

Team Remoska
24.04.2017
to [Hana] Dobrý den, paní Hano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Uhynulého papouška je nám líto. Dovolujeme si upozornit, že v Návodu k použití uvádíme obecně známé pravidlo: Chovatelům domácích zvířat/ptactva připomínáme obecnou zásadu - umístění a přítomnost domácích zvířat a ptactva v kuchyni je nežádoucí! Pokud je nepřilnavá vrstva u Vašeho víka poškozena, pak nám víko zašlete k posouzení a my Vám spodní víko zdarma vyměníme. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Sochorová Marie
22.04.2017
Dobrý den. Když jsem si na IE do adresy zadala "Remoska", tak jsem si tam přečetla, že už existují remosky s odnímatelnou rukojetí nebo s regulací teploty. Je pravdou, že dnešní remosky s pevnou rukojetí jsou náročné na velikost místa uložení. Nehledě na to, že z ní vede ještě přívodní kabel. Takové také vyrábíte? Jestli ne, nemáte to v úmyslu? Myslím si, že nejsem sama, kterou by to zajímalo. Už jsem to jinde na diskuzi zaznamenala. Věřím, že bych to nepřivítala jenom já. Mám remosku s pro Dobrý den. Když jsem si na IE do adresy zadala "Remoska", tak jsem si tam přečetla, že už existují remosky s odnímatelnou rukojetí nebo s regulací teploty. Je pravdou, že dnešní remosky s pevnou rukojetí jsou náročné na velikost místa uložení. Nehledě na to, že z ní vede ještě přívodní kabel. Takové také vyrábíte? Jestli ne, nemáte to v úmyslu? Myslím si, že nejsem sama, kterou by to zajímalo. Už jsem to jinde na diskuzi zaznamenala. Věřím, že bych to nepřivítala jenom já. Mám remosku s proskleným víkem, které je 40 let. Musím zaklepat. Funguje perfektně. Přívodní kabel se zasunuje přímo do víka. Pak jej smotám a uložím do remosky. Místo uložení o nic větší, než je průměr remosky. Stála 250 Kč. Také tam píšete, remoska slouží k rozmrazování. Nedovedu si představit, že tam dám třeba maso z mrazáku. Při té vysoké - neregulovatelné teplotě - se mi dříve shora upeče, než se uvnitř rozmrazí. Ještě k jedné Vaší odpovědi ohledně dnešní ceny remosky. Kolik lidí si myslíte, že dosahují výdělku 20000 a výše? 80% lidí to nemá. Tomu snad nemůžete věřit ani Vy. Promiňte, že jsem připsala ještě toto, ale docela mě to zvedlo ze židle. Děkuji za odpověď. Hezký den přeje Sochorová Marie.

Re: Dotaz

Team Remoska
24.04.2017
to [Sochorová Marie] Dobrý den, paní Sochorová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Naše společnost Remoska s.r.o. v této době nevyrábí elektrickou pečící mísu zn. Remoska® s odnimatelnou rukojetí nebo kabelem. Pokud jste na internetu vyhledala "remosku" s odnimatelnou rukojetí nebo kabelem, pak se NEJEDNÁ o výrobek naší společnosti Remoska s.r.o.. Naši konstruktéři pracují na novém modelu Remosky a je možné, že u něj bude držadlo odnimatelné, Paní Sochorová, průměrný příjem v České republice naše společnost bohužel neovlivní; je zveřejňován na stránkách Českého statistického úřadu. Přejeme Vám hezký den.

Použití mísy

Michaela Mikulecká
21.04.2017
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda lze použít mísu na plotnu a pak klasicky dopéct s víkem? Děkuji a pěkný den.

Re: Použití mísy

Team Remoska
24.04.2017
to [Michaela Mikulecká] Dobrý den, paní Mikulecká, děkujeme Vám za Váš dotaz. Stěna pečící mísy není ve spodní části zesílena, Nedoporučujeme ji proto umisťovat na plynové či elektrické sporáky či indukční desky, mohlo by dojít k poškození mísy. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Martina
15.04.2017
Dobry den, prosim o radu. Chceme zakoupit Remosku do obytneho auta. Nemame zadne zkusenosti. Jsme dva dospělí a dite (výjimečně tri dospělí a dite). Jakou prosim velikost a jaky typ? Je potreba k tomu neco dokoupit? Libi se nam limitovana rada Champagne. Dekuji za odpověď. Martina

Re: Dotaz

Team Remoska
24.04.2017
to [Martina ] Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Určitě bych Vaší rodině doporučila Remosku model R22 GRAND o užitném objemu 4 l - pro přípravu 4 a více porcí. Model R22 v provedení Champagne máme v současné době bohužel vyprodán. Pokud budete Remosku používat v obytném vozidle, kde nemáte připojení na 220 V, pak doporučujeme zakoupit měnič napětí na 600-800 Wattů (doporučíme spíše vyšší variantu). Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Jiří Hort
09.04.2017
Dobrý den, mám remosku Grand, starou cca 20-25 let. Jela vždy zcela bez problému. Dnes jela jen chvíli a horní víko bylo vlažné. Viditelně nejede spirála ve víku. Pro upřesnění: Remoska Grand 3PMP č. BR8D, osmička možná tam nepatří, je téměř smazaná, typ II S, 220V-650W. Bylo na ni spolehnutí, díky. Je možné provést opravu horního dílu a kolik by stála ? Za odpověď děkuji a zdravím. Jiří Hort, Brno

Re: dotaz

Team Remoska
10.04.2017
to [Jiří Hort] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Vámi uvedený model na našem servisním středisku opravíme. Zašlete víko Vaší Remosky na naše servisní oddělení spolu s průvodním dopisem, do kterého prosím uveďte popis závady, Vaši zpětnou adresu a Vaše mobilní tel. číslo. Opravené víko Vám zašleme zpět prostřednictvím České pošty na dobírku. Výše opravy se bude pohybovat cca kolem 750,- Kč. Adresa našeho servisního oddělení je: REMOSKA s.r.o., Markova 1744, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Přejeme Vám hezký den.

oprava remosky

Václav Babuka
09.04.2017
Dva měsíce po skončení záruky se nám přepálilo topné těleso u remosky GRAND R22, příkon 580 W. Jelikož byla remoska používaná jen občas, tak se domnívám, že se nejedné o závadu, která vznikla nadměrným zatížením. Rád bych si topné těleso do výše uvedené remosky zakoupil, ale nenašel jsem ho v žádné nabídce. Proto prosím o radu, kde je možné těleso zakoupit. Děkuji

Re: oprava remosky

Team Remoska
10.04.2017
to [Václav Babuka] Dobrý den, pane Babulka, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nejideálnější by bylo zaslat víko Remosky spolu s průvodním dopisem na adresu našeho servisního oddělení. Víko přezkoušíme, přeměříme. U víka se mohl poškodit i např. i vypínač nebo přívodní kabel. Zkontaktujte se s námi prosím prostřednictvím e-mailové adresy: info@remoska.cz, dohodneme se na dalším postupu. Přejeme Vám hezký den.

rovnomerne pecenie

Andrej
02.04.2017
Zdravím Vás, chcem sa opytať ohladom rozdielu remosky so sklom (okom )uprostred R22F a R22 (bez oka). Otazka znie či je u oboch verziách rovnaká plocha ohrevu (rovnomernosť výhrevu) alebo je pri remoske bez oka rovnomernejšie vyhrievanie? S pozdravom Andrej.

Re: rovnomerne pecenie

Team Remoska
03.04.2017
to [Andrej ] Dobrý den, Andreji, děkujeme Vám za Váš dotaz. U Remosky bez skla ve víku dochází k rovnoměrnějšímu ohřevu potravin na povrchu především u buchet a koláčů. Remosku se sklem ve víku si naši zákazníci oblíbili, protože přes sklo vidí na pokrm připravovaný v Remosce. Tento model našim zákazníkům chyběl, proto jsme jej opět začali vyrábět. Je na zákaznících samotných, pro jaký z modelů se rozhodnou. Přejeme Vám hezký den.

Příslušenství

Dulinka
27.03.2017
Dobrý den. Mám doma starou remosku, dlouho nepoužívanou a zapomněla jsem na co se používá kovový kříž, který se dá složit ze dvou dílů. Byl jako příslušenství k remosce spolu s kloboučkem na bábovku. Děkuji za odpověď.

Re: Příslušenství

Team Remoska
27.03.2017
to [Dulinka] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Kovový kříž, složený ze dvou dílů, se používal jako podložka, na kterou se umístilo horké pečící víko. Přejeme Vám hezký den.

Remoska -dotaz

Jan Valenta
26.03.2017
Prosím o sdělení, zda je možné u Vás objednat teflonovou mísu na REMOSKU typ 500, výroba ještě Český Brod, 220 V-500W. Sdělte prosím i cenové relace. Děkuji a zdravím.

Re: Remoska -dotaz

Team Remoska
27.03.2017
to [Jan Valenta] Dobrý den, pane Valenta, děkujeme Vám za Váš dotaz. K vaší remosce můžete na našem e-shopu zakoupit tyto náhradní mísy: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic cena včetně DPH a poštovného 760,- Kč. M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliníková cena včetně DPH a poštovného 460,- Kč. Přejeme hezký den.

remoska R Grand 1202

Olga Býmová
21.03.2017
Dobrý den, chtěla bych Vám tímto sdělit, že vlastním Váš výrobek Remoska R Grand 1202, cca 6,5 roku stará. Tato remoska je již za těchto 6 let potřetí pokažená, vyhazuje jističe. Za tyto opravy jsem zaplatila cca 1600,- Kč a k tomu cena pořizovací, je pro důchodce docela značná částka. Já jsem si tento výrobek zakoupila proto, že moje babička měla remosku více 30 let starou a nikdy se jí nepokazila a velmi ráda jsem s ní v ní vařila. Tato remoska byla za cenu 150,- Kč. Na rozdíl od mé, která stála 3.000,- a nic nevydržela. Myslela jsem si, že i já budu mít spotřebič na hodně let, což se bohužel nestalo. Navíc nejsou na tento typ nikde žádné ND, a nikdo to nechce opravit. Takže k vůli spirále přijdu o můj oblíbený kuch. spotřebič. Velmi váhám zakoupit nový typ G22,který není zrovna to, co bych si představovala. Ptám se, proč jsou tyto výrobky tak drahé a tak málo vydrží. Děkuji za odpověď.

Re: remoska R Grand 1202

Team Remoska
22.03.2017
to [Olga Býmová] Dobrý den, paní Býmová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Naše společnost Remoska s.r.o. opravuje stále na našem servisním oddělení Remosky typu GRAND R 1202 i přes to, že jejich výroba byla ukončena v roce 2013. Naše servisní oddělení má stále dostatek náhradních dílů potřebných k opravě tohoto modelu. Mrzí nás, paní Býmová, že jste při problému s Vaší elektrickou pečící mísou nekontaktovala naše autorizované servisní oddělení, tak, jak doporučujeme našim zákazníkům v Návodu k použití. Za kvalitu oprav, které neprovádělo naše servisní oddělení neneseme bohužel žádnou odpovědnost. Pro naši společnost je spokojený zákazník vždy prioritou číslo jedna a vždy se našim zákazníkům snažíme maximálně vyjít vstříc. První Remosky stály sice 150,- Kčs, ale v té době byl průměrný měsíční příjem 650,- Kčs. Zákazníci si tedy mohli v té době za svůj měsíční příjem zakoupit 4 Remosky. V loňském roce byl průměrný měsíční příjem v České republice více než 20 000,- Kč. Při průměrné ceně 3 000,- Kč za Remosku si v současné době může zákazník zakoupit cca 7 Remosek. Pokud budete mít paní Býmová zájem o opravu Vaší Remosky v našem servisním středisku, pak nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

silokonove formy a remoska

Anna
19.03.2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné použít do Remosky silikonovou formu. Např. Na koláč či muffiny. Děkuji

Re: silokonove formy a remoska

Team Remoska
20.03.2017
to [Anna] Dobrý den, do Remosky můžete vkládat formy silikonové, keramické; formy se však nesmí dotýkat pečicího víka. Hezký den.

Mísa k remosce

Vinš Jaroslav
18.03.2017
Dobrý den máme remosku blíže neurčeného typu ( v historii ji máte u roku 1998), vnější (největší) průměr mísy je cca 25cm. Mám dotaz zda je ještě možno koupit náhradní mísu s teflonovým nebo podobným povrchem. Děkuji Vinš Jaroslav

Re: Mísa k remosce

Team Remoska
20.03.2017
to [Vinš Jaroslav] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Vaší Remosce můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu s nepřilnavým povrchem zn. Teflon® - M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic nebo mísu hliníkovou- M15 Mísa hluboká pro ORIGINAL hliníková. Přejeme Vám hezký den.

náhradní hliníková mísa

Šárka
17.03.2017
Dobrý den, nenašla jsem ve vaší nabídce náhradní hlubokou hliníkovu mísu ke starší remosce Grand. Již ji nevyrábíte? Děkuji.

Re: náhradní hliníková mísa

Team Remoska
17.03.2017
to [Šárka] Dobrý den, Šárko, děkujeme Vám za Váš dotaz. V současné době je náhradní mísa M11 hliníková hluboká pro GRAND vyprodána. Výroba mísy M11 je naplánována na druhé čtvrtletí letošního roku. Přejeme Vám hezký den.

4 litry Remoska 2003

Vera Kabatkova
17.03.2017
Dobry den, Pan Zeman z Ontaria v Kanade me prodal v roce 2003 Remosku. Ja bydlim v Calgary v Kanade. Nyni se poskodilo viko a tedy nepece. Potrebuji objednat nove viko pro tento starsi typ a ptam se, zda jej mate na sklade. Budu v Cesku v srpnu a v zari v Kunstate na Morave. Mohla bych pro tuto dobu udelat objedavku a obdrzet viko? Prosim o odpoved a cenu vika. Dekuji. VK p.s. Pan Zeman patrne jiz nema tento obchod, nedari se me ho kontaktovat. Mate jineho zastupce v Kanade?

Re: 4 litry Remoska 2003

Team Remoska
17.03.2017
to [Vera Kabatkova] Dobrý den, paní Kabatkova, děkujeme Vám za Váš dotaz. Předpokládáme, že máte Remosku s okénkem v pečícím víku - model R1202. Tento model se již od roku 2013 nevyrábí, víko k tomuto modelu již bohužel nemáme na skladě, nicméně tyto víka stále na našem servisním oddělení opravujeme. Pokud budete v České republice, pak nám Vaše víko můžete zaslat k opravě nebo můžete víko dovézt přímo k nám do Frenštátu p. R. Víko Vám opravíme. Můžeme se na opravě dohodnout předem, kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. V současné době nemá naše společnost v Kanadě žádné obchodní zastoupení. Přejeme Vám hezký den.

STARŠÍ REMOSKA

JANA
14.03.2017
Jde prosím ke staré remosce typ HUT ser. 157 dokoupit mísa s teflonovou úpravou. Pokud ano, tak která? Předem děkuji za odpověď.

Re: STARŠÍ REMOSKA

Team Remoska
15.03.2017
to [JANA] Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Remosce typu HUT můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu s nepřilnavým povrchem zn. Teflon® s tímto označením: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Cena této mísy (včetně DPH a poštovného) je 760,- Kč. Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísa

Jaroslav Blažke
13.03.2017
Dobrý den, lze použít mísu M13 na starou remosku Grand typ IIS ? Děkuji. Blažke.

Re: náhradní mísa

Team Remoska
13.03.2017
to [Jaroslav Blažke] Dobrý den, pane Blažke, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, pro Remosku Grand typ IIS si můžete na našem e-shopu objednat náhradní mísu: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. S přáním hezkého dne.

Starší REMOSKA

Jana
12.03.2017
Dobrý den, dostala jsem starší opotřebovanou REMOSKU TYP HUT,SER. 157, ale pár let v ní nikdo nepekl. Poskytujete servis i na tyto starší typy? Myslím tím - vyčistit, zkontrolovat elektrickou šňůru, spirálu. Popřípadě opravit. Je možné nechat potáhnout mísu a víko teflonem? Děkuji za odpověď

Re: Starší REMOSKA

Team Remoska
13.03.2017
to [Jana ] Dobrý den, paní Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel Remosku typu HUT na našem servisním středisku neopravujeme, nemáme na ni žádné náhradní díly. Přejeme Vám hezký den.

Hloubka mísy

Michal Málek
09.03.2017
Dobrý den, dostal jsem starší Remosku s jednou mísou, ale nevím kterou. V náhradních dílech máte dvě, 7 cm a 9 cm, ale není specifikováno zda je míra k okraji nebo k zapuštění pro víko. Moje je 7 cm k zapuštění, celkem 9 cm. Kterou mám?

Re: Hloubka mísy

Team Remoska
10.03.2017
to [Michal Málek] Dobrý den, pane Málku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Předpokládáme, že vlastníte elektrickou pečící mísu zn. Remoska® ORIGINAL, průměr mísy 24 cm. Pokud je tomu tak, pak můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic, jejíž cena je 760,- Kč. S přáním hezkého dne.

remoska

Zuzana Poláková
08.03.2017
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na remosku. R22 Grand. Jestli se v ní dá péct maso, např. kuře, kuřecí maso a na kolik stupňů se v ní dá maximálně péct. Pak bych se chtěla zeptat na dušenou zeleninu, jestli se v remosce dá taky dusit zelenina. Děkuji za odpověď, Z. Poláková

Re: remoska

Team Remoska
09.03.2017
to [Zuzana Poláková] Dobrý den, paní Poláková, elektrická pečící mísa zn. Remoska® umí nejen péci, ale i dusit, smažit, zapékat, ohřívat i rozmrazovat. Slouží pro přípravu VŠECH druhů potravin. Připravíte v ní všechny druhy masa. Stačí jen zapnout! Připravíte velmi chutná jídla odpovídající zdravé výživě i dietě (příprava bez tuku). Ztráty biologických parametrů (vitamínů a živin) jsou minimální! El. pečící mísa Remoska® při maximálním výkonu zajišťuje optimální podmínky pro pečení (160-180°C). Podívejte se na našich webových stránkách na sekci Recepty, případně na náš FB profil - zde naleznete nepřeberné množství nejrůznějších receptů. Přejeme Vám hezký den.

Poděkování

Jiřina
05.03.2017
Nemám dotaz, ale ráda bych poděkovala ,,Remosce,, za výměnu spodní části víka. Již po záruce mně víko zmodralo a teflon se loupal. Využila jsem nabídky na výměnu a byla překvapená rychlostí opravy ( ve čtvrtek odesláno a v úterý už doma opravená) a to zcela zdarma. Moc děkuji za váš výborný výrobek a vaše služby. Jiřina

Re: Poděkování

Team Remoska
06.03.2017
to [Jiřina] Dobrý den, paní Jiřino, děkujeme Vám za Vaše poděkování. Přejeme Vám hezký zbytek dne.

Dotak na nádstavec k remosce

Hejenka
04.03.2017
Dobrý den. htěla bych se zeptat, jestli se nedělá nějaká redukce nebo nádstavec na remosku? Mám na mysli to, aby se dal zvýšit obsah hluboké nádoby tak, aby se od víka nic nepřipalovalo. Myslím tím nějakou obruč, co by se vložila mezi nádobu a víko. Nevím, jak to líp popsat. Občas se mi stane, že když v hluboké míse peču domácí chleba, těsto "vyběhne" tak nahoru, že se nejen přichytí k víku, ale i spálí. Toto sice zamezím tím, že vložím pod víko alobal, ale spálení nezamezím. A po rozkrojení chleba je vidět, že kdyby mělo těsto kam dále postoupit, chlebík by ještě víc nakynul. Množství surovin mám v receptu přesně do remosky, ale někdy kvasnice nebo kvásek prostě pracuje víc. Proto by se mi nějaká taková redukce hodila.

Re: Dotak na nádstavec k remosce

Team Remoska
06.03.2017
to [Hejenka] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. O výrobě "nádstavce" na pečení chleba neuvažujeme. V Návodu k použití doporučujeme našim zákazníkům, aby plnili těsto v Remosce do výše šroubů, kterými jsou na míse přichyceny ucha. Pokud do Remosky umístíte větší množství těsta, pak může dojít v průběhu pečení k jeho přichycení na horké spodní pečící víko. Běžně pečeme v R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® chleba připravený ze směsi na přípravu chleba (500 g). Doporučíme Vám vkládat do Remosky méně těsta, chleba se nespálí a nepřichytí se k pečícímu víku. Přejeme Vám hezký zbytek dne.

Remosce SII GRAND - Český Brod

Eduard
02.03.2017
Dobrý den, dle odpově v diskusi jsem našel, že jsou vhodné mísy M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic nebo M11 Mísa hluboká pro GRAND hliníková. Prosím o informaci zda je vhodný podstavec - S22C Stojan pro GRAND Teflon® červený? Také jsem v e-shopu nenašel mísu M11 - prosím o informaci zda bude dostupná a kdy asi? Díky Eda

Re: Remosce SII GRAND - Český Brod

Team Remoska
03.03.2017
to [Eduard] Dobrý den, pane Eduarde, děkujeme Vám za Váš dotaz. Stojany k modelu SII GRAND Český Brod nemáme bohužel na našem e-shopu k dispozici. K Vaší Remosce můžete použít podstavec, který vyrábíme pro modely R22 Remoska® GRAND Teflon® - S22C Stojan pro GRAND Teflon® červený nebo S22 Stojan pro GRAND Teflon®. Náhradní mísu M11 Mísu hlubokou pro GRAND hliníkovou bude možné na našem e-shopu zakoupit cca v průběhu měsíce. Přejeme Vám hezký den.

plech s otvorem

Helena
02.03.2017
dobrý den, jen pro doplnění dotazu "plech s otvorem" od paní Laďky: měla jsem remosku s hliníkovou mísou. Do ní sedala dát vložka - plech s otvorem a přes takový tyčinkový držáček se do otvoru kotvil "zvoneček" a tak se dal upéci koláč ve tvaru věnce s otvorem uprostřed.

Re: plech s otvorem

Team Remoska
03.03.2017
to [Helena] Dobrý den, paní Heleno, děkujeme Vám za Vaši informaci. Také jsme se domnívali, že se bude nejspíše jednat o nějaký doplněk/přípravek k pečení např. bábovky. Přejeme Vám hezký den.

M13 mísa hluboká pro Grand

Jana Pazourová
23.02.2017
Dobrý den, je možno použít mísu M13 pro typ Remosky R12 GRAND ? Děkuji Jana Pazourová

Re: M13 mísa hluboká pro Grand

Team Remoska
24.02.2017
to [Jana Pazourová] Dobrý den, paní Pazourová, děkujeme Vám za Váš dotaz. K elektrické pečící míse zn. Remoska® model R12 GRAND můžete použít náhradní mísu s označením M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Tuto náhradní mísu si můžete objednat na našem e-shopu popř. na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz . Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Ladislav Záruba
22.02.2017
Dobrý den, dá se uvařit v remosce i polévka? Děkuji

Re: dotaz

Team Remoska
22.02.2017
to [Ladislav Záruba] Dobrý den, pane Zárubo, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Remosce můžete uvařit i polévku. Recept např. na "Cibulovou polévku se sýrem" naleznete v sekci "Recepty" pod číslem 374. Recept na "Polévku z pečené dýně a rajčat" naleznete pod číslem 366. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

pavlicek otta
20.02.2017
NAHRADNI MISA NA REMOSKU R 22 STACI TOTO CISLO K ZAKOUPENI MISY NA REMOSKU? DEKUJI ZA ODPOVĚD. PAVLIČEK OTTA

Re: dotaz

Team Remoska
20.02.2017
to [pavlicek otta] Dobrý den, pane Pavlíčku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud vlastníte elektrickou pečicí mísu zn. R22 Remoska® GRAND Teflon® Classic, pak stačí uvést při objednávce označení náhradní mísa M22. V případě, že ale vlastníte model R22TS Remoska® GRAND Teflon® Select v barevnémm provedení, pak je nutné uvést při objednávce označení náhradní mísy M22-TS a barvu - Champagne Gold nebo Lavender Blue nebo Hot Chilli. Objednávku můžete provést přímo na našem e-shopu nebo na e-mailové adrese info@remoska.cz, případně telefonicky na tel. čísle: + 420 556 802 601. Přejeme Vám hezký den.

Rukojeť k remosce

Honza
18.02.2017
Dobrý večer, již dva roky se marně pokouším sehnat odnímatelnou rukojeť na starší remosku originál. Dá se ještě někde sehnat? Děkuji.

Re: Rukojeť k remosce

Team Remoska
20.02.2017
to [Honza] Dobrý den, Honzo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Odnímatelnou rukojeť na starší Remosku bohužel na našem servisním středisku již nemáme. Čas od času se nějaké starší Remosky a náhradní díly objeví na Aukru. Třeba budete mít štěstí. Přejeme Vám hezký den.

Indikátor teploty

Andrea
14.02.2017
Dobrý den, chci se zeptat, vzhledem k tomu, že Vaše výrobky nedisponují žádnými indikátory teploty, jak poznám, že už je remoska předehřátá na dostatečnou teplotu ? Neplánujete rozšířit Vaši produktovou řadu o výrobek s ukazatelem teploty ? Děkuji. Andrea

Re: Indikátor teploty

Team Remoska
14.02.2017
to [Andrea] Dobrý den, Andreo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečicí mísa zn. Remoska® indikátor teploty nepotřebuje. Ideální teploty pro pečení 160-180 stupňů dosahuje cca po 10-15 minutách od zapnutí. Samozřejmě tato doba je závislá na druhu a množství potravin, které v Remosce připravujete. Remosku ale nikdy nepředehřívejte bez potravin - vlijte do ní např. trochu oleje, popř. vodu, kterou po zahřátí Remosky z mísy vylijte. Doplnit naše produkty o indikátor teploty v budoucnosti neplánujeme. Přejeme Vám hezký den.

typ a mísa

Pavla Pernicová
09.02.2017
Mám Remosku Original, na záručním listu je Typ: R 13 02 (dat:29.05.2009), na rukojeti víka je R 11. Jaký mám vlastně typ? Mohu k němu dokoupit nízkou mísu M18? Děláte ještě mísy k Remosce Mini? Děkuji.

Re: typ a mísa

Team Remoska
10.02.2017
to [Pavla Pernicová]Dobrý den, paní Pernicová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud je na rukojeti Vaší elektrické pečící mísy zn. Remoska® vyražen model R 11, pak vlastníte model R11 Remoska® ORIGINAL. Omlouváme se, ale při potvrzení záručního listu v roce 2009 zřejmě došlo k záměně razítka a mylně bylo pro označení záručního listu použito razítko modelu R 13 02 - což je označení pro tzv. "Minorku - Remosku Mini". Omlouváme se za toto nedopatření. Náhradní mísa nízká k modelu R11 je M18 Mísa nízká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Doporučujeme ještě raději změřit horní průměr Vaší stávající mísy - měl by být 24 cm. Náhradní mísy k Remosce Mini již bohužel nevyrábíme. Pokud budete mít další dotazy, kontaktujte se s námi na naší e-mailové adrese: info@remoska.cz. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách