Poradna

Rady a tipy

Náhradní mísa

Jitka Vrňáková
14.01.2019
Dobrý den, ráda bych u vás zakoupila náhradní mísu k remosce- M13 mísa hluboká k remosce Grand Teflon Classic. Je možné koupit i jinou barvu mísy, než černou ( od prodejce jsem se dozvěděla, že podle barev poznám i kvalitu teflonu- zlatá nejlepší)? ? Děkuji. Jitka Vrňáková

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
14.01.2019
to [Jitka Vrňáková] Dobrý den, paní Vrňáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska R12 GRAND, kterou vlastníte, se nevyrábí od roku 2013. K tomuto modelul vyrábíme stále náhradní mísu M13 s nepřilnavým povrchem zn. Teflon(R) Classic v černém provedení. V Roce 2014 jsme vyráběli nové modely R21 a R22 v limitované barevné sérii. Staré modely jsme v barevném provedení nikdy nevyráběli a ani vyrábět nebudeme. Přejeme Vám hezký den.

Nové pečící víko

Máčová Ludmila
12.01.2019
Dobrý den. Mám starou remosku typ HUT vyrobenou ještě v Brandýse. Dokupovala jsem do ní jen nové mísy. Nyní remoska hřeje velmi málo jen na úplném okraji víka. Je možné koupit nové víko nebo musím koupit celou novou remosku? Víko má vnitřní průměr 22 cm. Děkuji za odpověď

Re: Nové pečící víko

Team Remoska
14.01.2019
to [Máčová Ludmila] Dobrý den, paní Máčová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska typ HUT se vyráběla od roku 1957 jako jeden z prvních typů v Brandýse nad Labem. Naše společnost odkoupila v roce 1994 výrobu Remosky z Kostelce nad Černými lesy. Model HUT bohužel neopravujeme, nemáme na něj žádné náhradní díly (ani jsme je nikdy neměli). Lisujeme pouze náhradní mísu, která je kompatibilní s dříve vyráběnými modely (i s modelem HUT). Nově vyráběné modely mají horní průměr pečící mísy 22 cm (Vaše mísa k modelu HUT pak 224 cm). Víko je u nových modelů jinak konstrukčně řešeno. Víka nových modelů nepasují na původní mísy a naopak. Přejeme Vám hezký den.

pripaleni

Chybova Anastazie
11.01.2019
Dobry den k vanocum jsem dostala novou remosku typ R21F vyzkousela jsem peci zemlbabu pak upeci maso oboji bylo na vrchu pripecene i kdyz jsem dodrzela vasi radu neplnit misu vyse nez jsou srouby drzaku muzete mi poradit dekuji

Re: pripaleni

Team Remoska
14.01.2019
to [Chybova Anastazie] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud se Vám povrch potravin připaluje a neplníte mísu potravinami příliš, pak nám zašlete elektrickou pečící mísu k reklamaci, prosím. Děkujeme a přejeme Vám hezký den.

Prosba

Katarina Benova
10.01.2019
Pekny den. Prosim hodi na tento produkt na Remosku starsiu so sklenenym okienkom, miska priemer 24 / 25 hlbka cca 9 cm? Ja zboznujem moju Remosku ale mam znicenu misku. Neviem ju zohnat. Vdaka Benova

Re: Prosba

Team Remoska
11.01.2019
to [Katarina Benova] Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud vlastníte starší modele Remosky ORIGINAL o horním průměru pečící mísy 24 cm, pak potřebujete zakoupit náhradní mísu M17, ta je v tuto chvíli vyprodá. V tuto chvíli ji vyrábíme a na náš e-shop bude naskladněna začátkem měsíce února. Přejeme Vám hezký den.

mísa m 18

Stanislav Hodický
08.01.2019
Dobrá den , pasuje tato mísa na starší Remosku originál typ 500 s rozměrem mísy 24 cm a výškou od prolisu 7 cm? Nebo bude pasovat mísa M 17 kterou budete v lednu vyrábět?

Re: mísa m 18

Team Remoska
09.01.2019
to [Stanislav Hodický] Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Mísa M18 má horní průměr 24 cm tudíž je určena pro starší Remosku typu ORIGINAL, jen je to mísa NÍZKÁ (celková výška pouze 7 cm). Standardní mísa hluboká k Vaší Remoce je mísa M17, která je v tuto chvíli vyprodána. Budeme ji vyrábět koncem měsíce ledna a začátkem února by měla být opět navedena na náš e-shop. Přejeme Vám hezký den.

předehřátí remosky

Jarmila Budková
08.01.2019
Dobrý den, chtěla bych zkusit upéct kynuté buchty. Troubu vždy předehřívám, lze předehřát i remosku, aby se nepoškodila? Kdy ji vymažu, až po předehřátí? Jsem s výrobkem moc spokojená, na bucty jsem si ještě netroufla. Budková

Re: předehřátí remosky

Team Remoska
08.01.2019
to [Jarmila Budková] Dobrý den, paní Budková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska se nesmí předehřívat tzv. "na sucho" bez potravin. Pokud je potřeba Remosku předehřát, pak do mísy nalijte vodu, zapněte Remosku a po jejím nahřátí vodu vylijte. Já sama ale na pečení koláčů a kynutých buchet Remosku nepředehřívám. Peču v Remosce i kváskové chleby a ty vkládám do Remosky studené. Přeji Vám hezký den. Lenka z Remosky.

rovnakost pecenia ako R22 GRAND

Miroslav Madzin
04.01.2019
Dobry den Vaz. Spolocnost, chcel by som sa spytat, ci model R22 F GRAND pecie rovnako ako R22 GRAND bez okienka? ci je vyzarovanie tepla na stred nadoby rovnake pri R22 F GRAND, ako pri R22 GRAND, ktora nema okienko a teplo moze priamo ucinkovat z celeho veka? chcel by som tam piect pizzu a potrebujem preto vediet, ci budem mat dobre prepeceny aj stred este by som sa chcel spytat, ci ma dane veko s vyhravnym telesom aj tepelnu poistku? ak ano, pri akej teplote sa aktivuje? vopred velmi pekne dakujem za odpovede s pozdravom Miroslav Madzin

Re: rovnakost pecenia ako R22 GRAND

Team Remoska
07.01.2019
to [Miroslav Madzin] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Jak jsme zde psali již několikrát, u pečení záleží na tom, jaké budete v Remosce péci potraviny, jak budou vysoké, jaké množství pokrmu/potravin se bude v Remosce péci. U víka bez okénka v pečícím víku je přenos tepla rovnoměrnější než o víka s okénkem, nicméně rozdíly jsou opravdu zanedbatelné. Já sama používám při dopečení např. koláčů u víka s okénkem kolečko z alobalu, které na koláč umístím cca 15 minut po zahájení pečení. Tepelnou pojistku víko nepotřebuje, jelikož teplota v míse je 160 až 180 st. C. Přejeme Vám hezký den.

Mísa M22

Petr Valach
03.01.2019
Dobrý den, chtěl bych se pro jistotu před objednáním zeptat, jestli mísa M22 bude pasovat jako další mísa k víku remosky R22F Grand Teflon? Popravdě už jsme jeden koupili, ale k pečícímu víku nepasoval, protože byl mírně oválný. A prodejce v elektru věděl ještě míň než já a nechtěl řešit výměnu, tak mi raději vrátil peníze. Proto se takto pro jistotu ptám. Předem děkuji, s pozdravem Petr Valach

Re: Mísa M22

Team Remoska
07.01.2019
to [Petr Valach] Dobrý den, pane Vlachu, děkujeme Vám za Váš dotaz. Mísa M22 je kompatibilní s pečícím víkem Remosky R22F GRAND. Náhradní mísy musí k víku vždy pasovat, nemůžou být "mírně oválného tvaru" - v tom případě muselo dojít k mechanickému poškození mísy/deformaci. Proto víko na mísu nesedělo. Přeji Vám hezký den.

Loupá se barva na povrchu víka

David Kopecký
03.01.2019
Dobrý den, na horním pečícím víku se od kraje loupe barva/vrstva, kterou je víko potaženo. Je tato barva nějak závadná, protože asi se uvolňuje do jídla. Je potřeba toto nějak řešit? Remoska je stará cca 3 roky.

Re: Loupá se barva na povrchu víka

Team Remoska
07.01.2019
to [David Kopecký] Dobrý den, pane Kopecký, děkujeme Vám za Váš dotaz. K tomuto jevu může docházet tehdy, když je Remoska nebo samotné pečící víko tzv. předehříváno na sucho - bez potravin. Pokud nám zašlete pečící víko, pak Vám spodní víko vyměníme. Přejeme Vám hezký den.

Stará remoska

Romana Tihlaříková
03.01.2019
Dobrý den,chci se zeptat zda prodáváte ještě náhradní díly na starší remosky potřebovala bych mísu 2 litry k remosce typ: RO 102. Předem děkuji Tihlaříková.

Re: Stará remoska

Team Remoska
07.01.2019
to [Romana Tihlaříková] Dobrý den, paní Tihlaříková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísa M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic je v tuto chvíli vyprodána, Budeme ji vyrábět koncem měsíce ledna. Přejeme Vám hezký den.

Remoska Grand , typ II

Ivana Křivánková
03.01.2019
Dobrý den, mám remosku Grand, typ II , koupenou v roce 1985, dosud téměř nepoužívaná. Při mytí na houbičce i utěrce zůstává šedý povlak z hliníku, mám malého vnoučka a nevím jestli je tato hliníková mísa vhodná. Dá se ještě sehnat na tento starý typ nerezovou nebo teflonouvou mísu? Průměr mísy je cca 31 cm, výška 10,5 cm. Děkuji za odpověď a s přáním všeho nejlepšído do celého nového roku Ivana

Re: Remoska Grand , typ II

Team Remoska
07.01.2019
to [Ivana Křivánková] Dobrý den, paní Křivánková, děkujeme Vám za Váš dotaz. K tomuto jevu může docházet pokud myjete mísu v příliš horké vodě. Na našem e-shopu můžete zakoupit náhradní mísu M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic s nepřilnavým povrchem zn. Teflon®. Přejeme Vám hezký den.

Vadné víko

Ivana Hubatová
02.01.2019
Mám od r. 2007 remosku, typ Remon Original R 1102, příkon 500W. Přestalo mi fungovat víko, zřejmě je skříplý kabel, shazuje nám to jistič a je závada asi v přívodním kabelu. Chci se zeptat, kolik by stálo zcela nové víko? děkuji

Re: Vadné víko

Team Remoska
07.01.2019
to [Ivana Hubatová] Dobrý den, paní Hubatová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Tento model nevyrábíme od roku 2013. Kompletní náhradní víko již nemáme na prodej. Můžete ale zaslat Vaše víko na naše servisní oddělení a my Vám je opravíme. Přeji Vám hezký den.

dotaz

Stanislav Hodický
02.01.2019
Dobrý den nemohu se rozhodnout mezi remoskou s okénkem a bez okénka. Zamlouvala by se mi spíše s okénkem.Prosím o radu. Je mezi nima tak velký rozdíl v ploše horního pečení , nebo je zanebatelný a nemusí se dávat při verzi s okénkem ke konci pečení alobal jako tomu bylo dříve ? Děkuji Hodický

Re: dotaz

Team Remoska
07.01.2019
to [Stanislav Hodický] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Samozřejmě u pečení záleží na mnoha faktorech - na druhu potravin, které v Remosce připravujeme, na množství a pod. Rozdíl v délce pečení je zanedbatelný. Já sama u některých pokrmů používám ke konci Vámi zmiňované kolečko alobalu. Přeji Vám hezký den.

DOTAZ

Andrea
31.12.2018
Hezký dobrý den, vlastním remosku typu - R22C Remoska® GRAND Teflon® Classic a chtěla bych se zeptat, jestli je možné mísu položit na sporák a maso si nechat zatáhnout a až pak dát víko a maso upéct. Pokud to někde uvádíte, tak se omlouvám za dotaz, ale bohužel jsem nikde nevyčetla.

Re: DOTAZ

Team Remoska
07.01.2019
to [Andrea] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Návodu k použití uvádíme, že mísa není určena k vaření na sporáku a varných deskách, mohlo by dojít k deformaci dna mísy. Přejeme Vám hezký den.

díl k remosce

Žaneta Dolanová
30.12.2018
Dobrý večer, mohu poprosit o odpověď na co se používají 2 kusy plíšků, které do kříže do sebe zapadají. Dostala jsem zcela nepoužívanou remosku po tetě. Děkuji Dolanová

Re: díl k remosce

Team Remoska
31.12.2018
to [Žaneta Dolanová ] Dobrý den, Žaneto, tyto plíšky po zasunutí do sebe vytvoří kříž na který se dá odložit víko Remosky. Přejeme Vám hezký den.

zdeformovana misa

Lenka
29.12.2018
Dobry den, bohuzel mi misa od uplne nove remosky k Vanocum upadla a trochu se zdeformovala. Kazdpoadne tvar misy je trosicku jiny a viko na misu nesedi. Je mozne Vam misu zaslat k "vyklepani" nebo je nutne koupit novou? Jedna se o typ Remoska Grand Teflon. Dekuji

Re: zdeformovana misa

Team Remoska
29.12.2018
to [Lenka] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel zdeformovanou mísu nelze "opravit vyklepáním". Bude nutné zakoupit mísu novou. Přejeme Vám hezký den.

M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic

Matúš Farkaš
27.12.2018
Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či zasielate svoje produkty pri objednaní cez eshop aj na Slovensko. Potrebovali by sme náhradnú: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Vopred ďakujem. Matúš Farkaš, Košice

Re: M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic

Team Remoska
29.12.2018
to [Matúš Farkaš] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, výrobky zasíláme i na Slovensko. Předem Vám zašleme zálohovou fakturu a k ceně bude připočteno poštovné. Po úhradě zálohové faktury Vám výrobek zašleme na Slovensko. Objednávky z eshopu budeme vyřizovat až na konci druhého týdne měsíce ledna. Přejeme Vám hezký den.

mísa vysoká

Lenka Vláčilová
21.12.2018
Dobrý den, delší dobu sháním tuto mísu, ale vysokou (nízkou jsem již zakoupila. Bude v prodeji? Děkuji.

Re: mísa vysoká

Team Remoska
29.12.2018
to [Lenka Vláčilová] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel jste neuvedla o jakou mísu se jedná. Pokud se jedná o náhradní pečící mísu pro dříve vyráběný model ORIGINAL - mísa M17, ten budeme vyrábět v průběhu měsíce ledna. Přejeme Vám hezký den.

dotaz na opravu

Marie Kazdová
20.12.2018
Dobry den, u remosky Grand staršího provedení s okénkem nahoře, vypínač z boku na držadle, mi prasklo spodni držadlo. Je možná oprava a kolik by stála Děkuji

Re: dotaz na opravu

Team Remoska
29.12.2018
to [Marie Kazdová] Dobrý den, tyto modely ještě stále opravujeme. Zašlete nám víko Vaší Remosky na naše servisní oddělení, držadlo Vám opravíme. Cena se bude pohybovat cca kolem 750,- Kč. Opravy budeme provádět až po druhém týdnu měsíce ledna. Přejeme Vám hezký den.

Pánev

Hana Faltová
20.12.2018
Dobrý den mám dotaz zda by jste byli schopni na zakázku výrobyt oválnou teflonovou pečící mísu k PLATE PÁNVY marně se jí pokouším sehnat. Ještě jsem se chtěla optat zda se remosky vyrábí z jiného materiálu než z hliníku. Děkuji s pozdravem Faltová H

Re: Pánev

Team Remoska
29.12.2018
to [Hana Faltová] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Naše společnost Remoska s.r.o. vyrábí elektrickou pečící mísu zn. Remoska(R). Vyrobit jiné mísy či pánve není možné. Přejeme Vám hezký den,

reklamace remosky

Věra Kmencová
18.12.2018
Dobrý den.Před rokem jsme dostali remosku R22 GRAND Teflon a nyní se nám na ní začalo kývat víko.Remoska byla koupena v prodejně Exasoft a proto tam jsme jí reklamovali.Dnes jsem remosku vyzvedla,ale doma jsem zjistila,že víko se stále velmi mírně kývá. Má to tak být nebo musí doléhat těsně? Po zakoupení jsme si nevšimli jak moc těsně víko sedí.Číslo reklamace je REH1811183. Děkuji za odpověď. Kamencová

Re: reklamace remosky

Team Remoska
18.12.2018
to [Věra Kmencová] Dobrý den, paní Kmencová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Víko pevně nedoléhá po vložení na pečící mísu z důvodu rozdílné tepelné roztažitelnosti materiálů. To znamená, že mezi mísou a víkem je vůle, pokud by zde tato vůle nebyla, pak by po zahřátí Remosky nešlo sundat pečící víko z mísy (případně by šlo sundat velmi těžce). U Vámi reklamované pečící mísy bylo vyměněno spodní víko, které bylo zřejmě v některém místě mechanicky poškozeno. Vaše Remoska byla odeslána zpět na prodejnu v pořádku bez závad. Přejeme Vám hezký den.

Dokoupení teflonové mísy

Františka Zajíčková
11.12.2018
Dobrý den, asi 10 let vlastníme velkou remosku, průměr hliníkové mísy dole 28 cm, nahoře 32 cm. Vrch remosky je lesklý, buď nerez nebo leštěný hliník, s okénkem, ale číslo nemá. Víme, že nádobí z hliníku je zdravotně závadné, je možné dokoupit teflonovou mísu? Děkuji. Zajíčková F.

Re: Dokoupení teflonové mísy

Team Remoska
12.12.2018
to [Františka Zajíčková] Dobrý den, paní Zajíčková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Hliník škodlivý není, rozpouští se pouze v kyselém prostředí, proto doporučujeme neuchovávat v hliníkové pečící míse např. kyselé zelí. Naše společnost má samozřejmě na naše výrobky certifikace a atesty, bez kterých bychom jako výrobci v ČR nemohli vyrábět. Na našem e-shopu můžete zakoupit náhradní mísu M13 s nepřilnavým povrchem zn. Teflon(R). Přejeme Vám hezký den.

Stížnost

Josef ladman
10.12.2018
Ano,stěžuji si, stěžuji si na vaše výrobky.Vlastním dvě remosky,jednu z roku 1962-čtverhrannou a další z roku 1964. Loni jsem musel měnit topné spirály , po 55 letech!!!!!!! Jak to tak vypadá nebudu mít do smrti radost z koupě nové remosky. Fňuk. A teď vážně - jen tak dál. S pozdravem ladman

Re: Stížnost

Team Remoska
11.12.2018
to [Josef ladman] Dobrý den, pane Ladmane, děkujeme Vám za Vaši stížnost :-) .

R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic

Baculáková
10.12.2018
aj v tomto type remosky sa dá robiť bábovka?, šnúra v tomto type je nednímatelna?

Re: R21 Remoska® ORIGINAL Teflon® Classic

Team Remoska
11.12.2018
to [Baculáková] Dobrý den, paní Baculáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Remosce můžete upéci bábovku, doporučujeme si na našem e-shopu zakoupit středový komínek pro pečení bábovky. V současné době je na Remoskách přívodní šňůra připevněna napevno, není odnimatelná. Přejeme Vám hezký den.

Náhradná misa typ R21

Jarka
09.12.2018
Dobrý deň, máme Remosku Typu R21, spadla mi miska a preliačila sa. Dá sa objednať nová? Neviem tento typ nájsť na vašej stránke. Ďakujem.

Re: Náhradná misa typ R21

Team Remoska
10.12.2018
to [Jarka] Dobrý den, paní Jarko, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete zakoupit tuto náhradní mísu: M21 Mísa s uchy pro ORIGINAL Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Pavel
09.12.2018
Dobrý den. Mám starou remosku typ 500.a chci se zeptat jestli se k ní dá koupit nová hluboká pečící teflonova mísa. Dekuji za odpověď.

Re: Dotaz

Team Remoska
10.12.2018
to [Pavel ] Dobrý den, Pavle, děkujeme Vám za Váš dotaz,. Na našem e-shopu můžete zakoupit náhradní mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. V tuto chvíli je ale tato mísa vyprodána. Budeme ji vyrábět až začátkem nového roku. Přejeme Vám hezký den.

Stará remoska

Lenka Havrankova
09.12.2018
Dobrý den, prosím o radu mám starou hliníkovou remosku a chtěla bych vyměnit spodní mísu, rozměr je 32cm, na víku je napsané Remoska Grand typ P 220V 650 W OPMP Český Brod a vedle je číslo 032189. Která náhradní mísa odpovídá mému typu Remisky, na míse jsou uši. Předem děkuji za info Lenka Havránková.

Re: Stará remoska

Team Remoska
10.12.2018
to [Lenka Havrankova ] Dobrý den, paní Havránková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na našem e-shopu můžete zakoupit náhradní mísu M13 Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Bohužel ale na mísu nemontujeme ucha. Přejeme Vám hezký den.

Remoska s načasovatelným vypínačem

Jiří Hochmann
07.12.2018
Z bezpečnostních důvodů bych měl zájem o remosku, která se automaticky vypne po uplynutí nastavitelné doby pečení. Existuje takové provedení? Děkuji za odpověd'.

Re: Remoska s načasovatelným vypínačem

Team Remoska
10.12.2018
to [Jiří Hochmann] Dobrý den, pane Hochmanne, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remosku s časovačem nevyrábíme. Pokud potřebujete časový spínač, pak existují na trhu různé časové spínače do zásuvky. Přejeme Vám hezký den.

náhradní mísa

Marcela Macíčková
07.12.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, rodiče mají prastarou remosku ještě s hliníkovou mísou a chtěla bych jim koupit novou. Průměr nádoby cca 24,5 cm a z vaší nabídky vidím jen nízkou M18, nemáte i vyšší nádobu? Děkuji za odpověď. Marcela Macíčková

Re: náhradní mísa

Team Remoska
07.12.2018
to [Marcela Macíčková] Dobrý den, paní Macíčková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Nejspíše vlastníte Remosku ORIGINAL, která má horní průměr pečící mísy 34 cm. Na našem e-shopu máme v tuto chvíli v nabídce pouze mísu nízkou M18 Mísa nízká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Mísa M17 - Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic je v tuto chvíli vyprodána. Do výroby ji budeme zařazovat až po novém roce. Blíže specifikovat přesný termín, kdy bude mísa M17 navedena na sklad, v tuto chvíli bohužel nemůžeme. Přejeme Vám hezký den.

oprava remosky

Blanka Neumannová
29.11.2018
Dobrý den, na remosce mi vyhořel přívodní kabel a mám rozbitý vypínač.Můj dotaz je kolik by stála přibližně oprava.Děkuji Blanka N.

Re: oprava remosky

Team Remoska
03.12.2018
to [Blanka Neumannová] Dobrý den, paní Neumanová, zkontaktujte se s námi, prosím na naší e-mailové adrese objednavky@remoska.cz . Děkujeme Vám a přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách