Poradna

Rady a tipy

Dotaz na zboží

HR & HR Slaný s.r.o.
20.03.2019
dobrý den, chtěl bych se zeptat zda mísa M17 pasuje k modelu remosky R11? Děkuji Kučerová

platba

Stanislav Petřík
16.03.2019
Dobrý den, objednal jsem si u vás remosku přes zasílací firmu DPD, platba dobírkou. Zajímalo by mě ale, zda je možné při převzetí zásilky platit kartou nebo pouze hotově.

Re: platba

Team Remoska
18.03.2019
to [Stanislav Petřík] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Dobírku je nutné uhradit dopravci v hotovosti. Přejeme Vám hezký den.

pánev remoska

jaroslav pur
15.03.2019
Dobrý den, lze pánev použít na indukční plotně? Děkuji. Jaroslav Pur

Re: pánev remoska

Team Remoska
15.03.2019
to [jaroslav pur] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud máte na mysli pánev Remoska, kterou nabízíme na našem e-shopu v odkazu zde: http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/prislusenstvi-/panev-remoska/39.html , pak je v popisu tohoto výrobku uvedeno, že pánev je vhodná na indukční ohřev, sklokeramiku a plyn. Přejeme Vám hezký den.

dotaz

Jana Richterová
14.03.2019
dobrý den, dostala se mi do rukou stará remoska 500 s proskl.víkem hrozně stará a zanedbaná( mastná, připálená) ale funkční.Máte prosím nějaký nápad či postup jak víko vyčistit.Je mi jasné, že nelze ponořit do mycího přípravku.děkuji Jana

Re: dotaz

Team Remoska
14.03.2019
to [Jana Richterová] Dobrý den,Jano, děkujeme Vám za Váš dotaz. Víko samozřejmě neponořovat do vody ani neumývat pod tekoucí vodou. Použila bych nějaký osvědčený přípravek na odmaštění, na chvíli nechala na víku působit a potom drhla a drhla ... :-). Předpokládám, že mísa bude pouze hliníková? V tom případě opět nějaký osvědčený čisticí přípravek - pastu(např. Torro, Cif a pod.). U mísy s nepřilnavým povrchem zn. Teflon(R) použijte pouze saponát, Na našem eshopu si můžete zakoupit novou náhradní mísu M17 s nepřilnavým povrchem (pokud vlastníte Remosku ORIGINAL). Přeji Vám hezký den Lenka z Remosky

Pečení

Věra
13.03.2019
Dobrý den.Slyšela jsem,že pokud chci péci v remosce menší koláč mohu do remosky vložit jinou koláčovou formu.Z jakého materiálu může být? Děkuji za odpověď.

Re: Pečení

Team Remoska
14.03.2019
to [Věra] Dobrý den, Věrko, děkujeme za Váš dotaz. Do mísy Remosky je možné vkládat různé formy, ať už z hliníku, keramiky nebo ze silikonu, nesmí se však dotýkat pečícího víka. Je potřeba také počítat s delší dobou pečení. Doporučujeme na dno pečicí mísy vložit pečicí papír, aby forma nepoškodila nepřilnavý povrch zn. Teflon. S přáním hezkého dne.

Vypínač ve víku remosky

Jiří Šmejkal
13.03.2019
Prosím,sdělte mi e-mailem,kde mohu koupit náhradní vypínač umístěný ve víku remosky Děkuji Ing.Šmejkal

Re: Vypínač ve víku remosky

Team Remoska
13.03.2019
to [Jiří Šmejkal] Dobrý den, pane Šmejkale, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní vypínač můžete objednat na e-mailové adrese: objednavky@remoska.cz S přáním hezkého dne.

dotaz

petr valeček
09.03.2019
proč nevyrábíte remosku která má ohřev i ze spodní strany se samostatnou regulaci teploty.Myslím že by to bylo dokonalé! Jinak super pomocník .

Re: dotaz

Team Remoska
13.03.2019
to [petr valeček] Dobrý den, Remoska® je ohřívána ze shora z víka, ve kterém je uložena topná spirála. O umístění topné spirály na spodní straně Remosky neuvažujeme. Remoska® regulaci nepotřebuje. Remoska® je pečicí mísa, ve které je ideální prostředí pro pečení 160 až 180 st. C. Pokud bychom umístili na Remosku termostat, pak každým sepnutím termostatu se sníží teplota o 70 st. C. Tím by Remoska® pozbyla svého významu a nebyla by elektrickou pečicí mísou. Přejeme Vám hezký den.

dotaz na objem

Šárka Kastnerová
08.03.2019
Dobrý den, prosím o info o objemu náhradní mísy 7 cm výška pro Original. A náhradní mísy 8 cm výška pro Grand. Děkuji mnohokrát. Šárka

náhradní díl

Jiří Hokuf
07.03.2019
Dobrý den,u remosky Typ-R 12 Grand 230-240 V 650W prask na víku držák, je možné u vás víko objednat ? Děkuji

Re: náhradní díl

Team Remoska
08.03.2019
to [Jiří Hokuf] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska(R) typu R12 se nevyrábí od roku 2013. Držadlo k tomuto modelu nemáme a ani nebudeme mít na skladě. Toto držadlo již nebudeme vyrábět. S přáním hezkého dne.

Oprava teflonu

Majer
06.03.2019
Zdravím. Čtu zde, že jde opravit sloupnutý teflon na spodní straně víka Remosky. Mám starou MÍSU M17 bez teflonu. Prosím, šlo by na ni teflon nanést a event. za jakou cenu? M.

Re: Oprava teflonu

Team Remoska
06.03.2019
to [Majer] Dobrý den, pane Majere, děkujeme Vám za Váš dotaz. Poškozenou nepřilnavou vrstvu zn. Teflon® pane Majere neopravujeme. Spodní víko vyměníme za nové. Na staré mísy nepřilnavý povrch zn. Teflon® nenanášíme. Pokud máte zájem, můžete si objednat na našem e-shopu náhradní pečicí mísu M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

Oprava

Vokrojová Helena
05.03.2019
Dobrý den, v r.2011 jsem zakoupila remosku prostřední velikosti asi Originál, průměr víka cca25 cm, nejdřív se mi ohnula šňůra u vstupu do rukovětí,ztrácel se kontakt a vypínali se světýlko v rukovětí, bohužel, tato drobná muška na kráse vyústila ve zkrat,el.rána udělala i díru ve šňůře a vzhledem k tomu, že ji užívám denně, MILUJU JI a mám dokoupene další 2 teflonové misky, zkouším štěstí, jestli i takhle staré přístroje opravujete, netuším, jak vážné to je, el.rana vyhodila i hlavní el.jistic...prosim, opravíte mi ji?

Re: Oprava

Team Remoska
06.03.2019
to [Vokrojová Helena] Dobrý den, paní Vokrojová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud došlo k poškození přívodního kabele, ztrácel se kontakt s vypínačem na rukojeti, pak mělo být pečicí víko neprodleně odesláno do servisu. Model, který vlastníte se nevyrábí již od roku 2013. Pokud je poškozen přívodní kabel, jsme schopni jej ještě na našem servisním oddělení vyměnit. Vaše víko nám zašlete k opravě na naše servisní oddělení: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Do průvodního dopisu uveďte prosím stručný popis závady, Vaše mobilní telefonní číslo a Vaši adresu. Opravené víko Vám zašleme zpět na dobírku. Přejeme Vám hezký den.

sloupnutý teflon

Zdeněk Janoušek
03.03.2019
Dobrý den, máme remosku grand R22. Po asi tříletém používání (k plné spokojenosti) jsme zjistili částečně sloupnutý teflon na spodní straně víka. Víko jsme vždy ošetřovali pouze měkkým vlhkým hadříkem. Bojíme se nadále přístroj používat, aby části teflonu nepadaly do jídla. Je možná oprava a nebude dražší, než nová remoska? Děkuji Zdeněk Janoušek

Re: sloupnutý teflon

Team Remoska
04.03.2019
to [Zdeněk Janoušek] Dobrý den, pane Janoušku, děkujeme Vám za Váš dotaz. K tomuto jevu dochází tehdy, když je víko s mísou předehříváno bez potravin tzv. "na sucho". Zašlete nám spodní víko na naše servisní oddělení, víko Vám opravíme. Adresa pro zaslání: Remoska s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. S přáním hezkého dne

mísa M17

Hana Rosová
01.03.2019
Dobrý den, dá se náhradní mísa M17 ke starší remosce original s okénkem koupit osobně ve Vaší prodejně nebo pouze prostřednictvím e-shopu? Děkuji Rosová

Re: mísa M17

Team Remoska
04.03.2019
to [Hana Rosová] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Náhradní mísu můžete zakoupit v naší společnosti denně od 6:30 do 13:30 hodin. Podnikovou prodejnu nemáme. S přáním hezkého dne.

stojan na remosku R21

Eva
21.02.2019
Dobrý den, mám Remosku typ R 21 u které se mi rozbil stojan. Mohu použít z vaší nabídky stojan S21 (pro typ R21 jsem nenašla). Děkuji Vám za odpověď a přeji krásný den. Eva Tomášková

Re: stojan na remosku R21

Team Remoska
22.02.2019
to [Eva] Dobrý den, paní Evo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Stojan s označením S21 je určen pro elektrickou pečící mísu zn. R21 Remoska® ORIGINAL. Písmeno "S" v názvu stojanu je zkratka od slova stojan. Pro Vaši Remosku jste tedy zvolila správný stojan - S21. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz- chybejici misa

Martina R.
18.02.2019
Dobrý den, podědila jsem remosku. Bohužel ji chybí mísa. Nevím bohužel jaký je to typ - našla jsem jednu v inzerátech na internetu. https://aukro.cz/retro-remoska-typ-ii-s-6932619540 Bylo by možné na tento typ použít vaši teflonovou mísu typ M13? Děkuji M.Rybníčková

Re: Dotaz- chybejici misa

Team Remoska
19.02.2019
to [Martina R.] Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud je horní průměr pečící mísy Vaší Remosky 32 cm, pak můžete na našem e-shopu zakoupit náhradní mísu M13. S přáním hezkého dne.

remoska mini

Milan Novotný
18.02.2019
Dobrý den, měl jsem velmi malou remosku mini, bohužel, přestala fungovat. Dá se ještě koupit? Například z nějakých "zapomenutých" zásob? Verze 2 litry mi přijde zbytečně velká. Případně, zažujete návrat k výrobě remosky mini? Děkuji za odpověď.

Re: remoska mini

Team Remoska
18.02.2019
to [Milan Novotný] Dobrý den, pane Novotný, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska® tzv. Minorka se již cca deset let nevyrábí, žádné "utajené zásoby" nemáme. Naše servisní středisko na ni nemá žádné náhradní díly. Přejeme Vám hezký den.

Náhradní díly

Kunderová
17.02.2019
Dobry den, tesne po skonceni zarucni lhuty (2 mesice) nam u remosky R 22 GRAND Teflon® Classic, vika doslo ke zniceni snury tim, ze po zapnuti remosky doslo u snury (presne tam kde konci rukojet a zacina snura) k vybouchnuti snury a vyslehnuti plamenu z ni a zkratovani celeho elektr. obvodu. Prestoze snura s vikem byla uskladnena vzdy tak,aby nebyla jakkoliv smotana ci prohybana. Chtela bych se zeptat jak dal postupovat pro ziskani funkcniho vyrobku. Byl zakoupeny pribl. v 11/2016 a domnivam se, ze se nejedna zrovna o levny vyrobek, ktery by mel mit zivotnost pouze dva roky. Byl zakoupeny v obchode Mall. Dekuji za radu. Kunderova

Re: Náhradní díly

Team Remoska
18.02.2019
to [Kunderová] Dobrý den, paní Kunderová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Je nám líto, že došlo k problému s přívodním kabelem, bohužel takto nemůžeme posoudit, proč k tomuto poškození došlo. Zašlete nám, paní Kunderová Vaše pečící víko na naši adresu: REMOSKA s.r.o., Markova 1768, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm a my Vám přívodní kabel vyměníme zcela zdarma i v tom případě, že již uplynula dvouletá záruční lhůta na Vaši elektrickou pečící mísu zn. Remoska®. Přejeme Vám hezký den.

Dotaz

Marta Vránová
16.02.2019
Dobrý den. Mám remosku R12 GRANT. Chtěla bych si koupit hlubokou mísu teflon. Mám jen hliníkovou. Prosím o číslo mísy, která se hodí na tento typ remosky. Děkuji za odpověď. Vránová

Re: Dotaz

Team Remoska
18.02.2019
to [Marta Vránová] Dobrý den, paní Vránová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokud vlastníte Remosku R12 GRAND, pak na našem e-hopu můžete zakoupit náhradní mísu M13 http://www.remoska.cz/produkty/eshop/nahradni-misy-a-doplnky/nahradni-misy-/m13-misa-hluboka-pro-grand-teflon-classic/9.html Přejeme Vám hezký den.

Spodní mísa do lednice?

Ala
12.02.2019
Dobrý den, vlastním krátce Remosku Grand Teflon Gold. Ráda bych se zeptala, zda po upečení a vychladnutí pokrmu je možno jej ponechat ve spodní míse v lednici - např.do druhého dne a následně jen přiklopit poklicí a zase ohřát. Zda to nebude materiálu či pokrmu vadit. Děkuji, Ala

Re: Spodní mísa do lednice?

Team Remoska
13.02.2019
to [Ala] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Pokrm můžete bez problémů umístit do lednice i s pečící mísou na kterou položte např. pokličku či zakryjte povrch pečící mísy potravinovou fólii nebo alobalem. Na druhý den můžete přiklopit na pečící mísu pečící víko a pokrm ohřát. Přejeme Vám hezký den.

terčmostat

Dana DvořákováJ.
05.02.2019
Dobrý den. Ve vaší poradně jsem četl tento dotaz ohledně termostatu: ------------------------ termostat pavels 09.07.2018 Dobrý den, doplnil jsem si remosku vyrobeným termostatem... Uvažujete jako výrobce o verzi i s těmito teplotami a regulovatelným termostatem? Děkuji Pavel S. Re: termostat Team Remoska 11.07.2018 to [pavels] Dobrý den, Pavle, děkujeme Vám za Váš dotaz. O umístění termostatu na naše výrobky neuvažujeme. Přejeme Vám hezký den. --------------------- Je škoda, že nehodláte inovovat, jsem přesvědčena, že o typ s termostatem by byl zájem. Když není regulovatelná termoska na trhu, chtěli bych si remosku upravit a přidat si k ní termostat sami. Prosím vás mohli byste mě spojit s výše uvedeným panem Pavlem S. [pavels], abychom se s ním poradili. Děkuji. S pozdravem Dana

Re: terčmostat

Team Remoska
05.02.2019
Dobrý den, paní Dvořáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Elektrická pečící mísa zn. Remoska® má uvnitř mísy optimální teplotu pro pečení potravin 160 - 180 °C. Pokud bychom namontovali na náš výrobek Vámi zmiňovaný termostat, pak otočením termostatu o jeden dílek klesne teplota uvnitř mísy o cca 70°C v ten moment elektrická pečící mísa zn. Remoska® nepeče - a naši zákazníci a my chceme, aby Remoska® pekla, je to přeci pečící mísa. Naše společnost se nebrání případným inovacím, modernizaci našeho výrobku - o umístění termostatu na pečící mísu zn. Remoska® vzhledem k výše uvedeným skutečnostem neuvažujeme. Vzhledem k ochraně osobních údajů bohužel kontakty a osobní údaje našich zákazníků třetím osobám neposkytujeme. Přejeme Vám hezký den.

Remoska

Štěpánka
04.02.2019
Dobrý den, vlastním remosku HUT /50 léta/. Jaký typ teflon. míse můžu použít? Děkuji za odpověď.

Re: Remoska

Team Remoska
05.02.2019
to [Štěpánka ] Dobrý den, Štěpánko, děkujeme Vám za Váš dotaz. K Remosce typu HUT si prosím objednejte na našem e-shopu náhradní mísu M17: M17 Mísa hluboká pro ORIGINAL Teflon® Classic . Přejeme Vám hezký den

Dotaz na netypickou nádobu

Eva Gahurová
02.02.2019
Dobrý den, prosím, vyrábíte také "vložku" do velké remosky, jaká je použita ve videu https://m.youTube.com/watch?v=5t2FSpTL36o Děkuji za odpověď Gahurová

Re: Dotaz na netypickou nádobu

Team Remoska
04.02.2019
to [Eva Gahurová] Dobrý den, paní Gahurová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Na obrázku je speciální miska, kterou vyráběla a na svých stránkách nabízela jako doplněk prodeje anglická společnost Lakeland. Tyto misky se v České republice nevyráběly ani jsme je v ČR neprodávali. Společnost Lakeland je již také nenabízí. Přejeme Vám hezký den.

Keramická mísa k remosce

Jana Horáková
29.01.2019
Dobrý den, uvažujete do budoucnosti vyměnit u mísy nepřilnavý teflonový povrch za keramický? Předem děkuji za odpověď, Horáková

Re: Keramická mísa k remosce

Team Remoska
30.01.2019
to [Jana Horáková] Dobrý den, paní Horáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. O používání keramického povrchu na našich výrobcích neuvažujeme. Přejeme Vám hezký den.

Nová přívodní šňůra

Vladimír Novák
28.01.2019
Dobry den, u remosky Grand staršího provedení , vypínač z boku na držadle, se přerušila přívodní šňůra. Dokázal bych si ji sám vyměnit, je prosím možné ji objednat jako náhradní díl a jakým způsobem? Děkuji předem za odpověď.

Re: Nová přívodní šňůra

Team Remoska
29.01.2019
to [Vladimír Novák] Dobrý den, pane Nováku, děkujeme Vám za Váš dotaz. Přívodní kabel je možné objednat buď telefonicky na čísle 556 802 601 nebo e-mailem na adrese: objednavky@remoska.cz . Přejeme Vám hezký den.

pečení

Jaroslava
28.01.2019
Dobrý den, mám novou remosku Grand a potřebovala bych v ní upéct dortový korpus menšího rozměru.Je možné do ní vložit dortovou formu nebo menší remoskovou mísu? Děkuji a zdravím Jarka

Re: pečení

Team Remoska
28.01.2019
to [Jaroslava] Dobrý den, Jaroslavo, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, do Remosky můžete vložit i různé formy, zapékací misky - nesmí se však dotýkat spodní strany pečícího víka. U kovových forem doporučuji vložit na dno mísy pečící papír, abyste si kovovou formou mechanicky nepoškodila nepřilnavý povrch zn. Teflon(R) . Přeji Vám hezký den Lenka z Remosky.

iformace o míse k remosce

Zuzana Krbílková
25.01.2019
Dobrý den, prosím o info. bude tato nízká mísa pasovat k víku remosky R22F Grand ? Děkuji mnohokrát za radu.

Re: iformace o míse k remosce

Team Remoska
28.01.2019
to [Zuzana Krbílková] Dobrý den, paní Krblíková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Bohužel jste neuvedla označení modelu na který se dotazujete. K elektrické pečící míse zn. Remoska® R22F GRAND je kompatibilní nízká mísa s označením: M22N Mísa s uchy nízká pro GRAND Teflon® Classic. Přejeme Vám hezký den.

elektrický kabel ke staré remosce

Danica Houšková
24.01.2019
Dobrý den, Prosím o pomoc.Je s podivem, že moje remoska patrně z 50.let je plně funkční a nepostradatelnou výbavou mojl kuchyně. Ted´ji ale nemůžu používat, protože mi skratoval kabel ( odnímatelný s takovou vidlicovou koncovkou). Dá se u Vás takový kabel ještě zakoupit? Děkuji za váš čas přeji dobré dny Houšková

Re: elektrický kabel ke staré remosce

Team Remoska
25.01.2019
to [Danica Houšková] Dobrý den, paní Houšková, tyto Remosky s odnimatelnými kabely naše společnost Remoska s.r.o. se sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm nevyráběla. Náhradní kabel s keramickou koncovkou jsme na skladě bohužel nikdy neměli a neprodávali jsme jej. Pokud si do vyhledávače na internetu zadáte "přívodní kabel s keramickou koncovkou k remosce" pak jej určitě ještě někdo prodává. Přejeme Vám hezký den.

Remoska grand

Marek Holý
22.01.2019
Dobrý den, jsem dalším majitelem po babičce staré remosky grand s okénkem . Mohu vyměnit spodní mísu za novou s teflonem?. Dlouhou dobu se ale hovoří o závadnosti hliníku na lidský organismus . Zabrání v tom teflon?, nebo si výměnou nepomohu . Milujeme vše co remoska upeče ale zároveň chceme jíst zdravě. Děkuji za odpověď. Marek

Re: Remoska grand

Team Remoska
23.01.2019
to [Marek Holý] Dobrý den, pane Holý, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, na našem eshopu můžete zakoupit náhradní mísu M13 - Mísa hluboká pro GRAND Teflon® Classic. Tato mísa je vyrobena z nezávadného hliníku a potažena nepřilnavým materiálem zn. Teflon®Classic. Samotný hliník pro běžné pečení škodlivý není, rozpouští se pouze v kyselém prostředí, proto nedoporučujeme v samostatných hliníkových nádobách uchovávat kyselé potraviny, jako např. zelí. V místě styku s potravinou je na mísu nanesen nepřilnavý povrch zn. Teflon®. Určitě se nemusíte o své zdraví obávat, pokud by naše výrobky nesplňovaly přísné certifikační podmínky, nemohli bychom je v ČR vyrábět. Přejeme Vám hezký den.

Smažení

Jan
20.01.2019
V receptech píšete například cibulku c renovace osmahneme. To jako že spodni část mám dát na sporák? Může se dávat spodní části na sporák jako např. Pánev?

Re: Smažení

Team Remoska
21.01.2019
to [Jan ] Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. V Návodu k použití, který je součástí balení každého našeho výrobku, uvádíme, že mísa NENÍ určena k vaření na sporáku a varných deskách - může dojít k deformaci dna mís. Pokud do Remosky nalijete olej a remosku zapnete, po chvíli můžete cibulku orestovat přímo v Remosce; doba bude ale delší, než kdybyste restoval cibulku na pánvičce na sporáku. Přejeme Vám hezký den.

Náhradní mísa

Jitka Vrňáková
14.01.2019
Dobrý den, ráda bych u vás zakoupila náhradní mísu k remosce- M13 mísa hluboká k remosce Grand Teflon Classic. Je možné koupit i jinou barvu mísy, než černou ( od prodejce jsem se dozvěděla, že podle barev poznám i kvalitu teflonu- zlatá nejlepší)? ? Děkuji. Jitka Vrňáková

Re: Náhradní mísa

Team Remoska
14.01.2019
to [Jitka Vrňáková] Dobrý den, paní Vrňáková, děkujeme Vám za Váš dotaz. Remoska R12 GRAND, kterou vlastníte, se nevyrábí od roku 2013. K tomuto modelul vyrábíme stále náhradní mísu M13 s nepřilnavým povrchem zn. Teflon(R) Classic v černém provedení. V Roce 2014 jsme vyráběli nové modely R21 a R22 v limitované barevné sérii. Staré modely jsme v barevném provedení nikdy nevyráběli a ani vyrábět nebudeme. Přejeme Vám hezký den.

Zadat dotaz:


Rádi Vám zodpovíme dotaz k našemu výrobku Remoska®. Vyplňte níže připravený formulář. E-mail nebude zveřejňován. Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

Kontrolní kód

Přihlaste se k našemu zpravodaji

A buďte jako první informováni o novinkách